Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy túl hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy túl hosszú idő míg elmegyek, mikor élvezem amit a barátnőm csinál?

Figyelt kérdés
15-20 percig tart általában, (előfordult már kb 30 perc is) szájjal csinálja és nagyon jól, semmi kétség. Végig élvezem és kb. 5 perc után jön az érzés, hogy mindjárt megvan, de valahogy nem jön össze. Folyamatosan azt érzem, hogy majdnem megvan. Nem igazán görcsölök rá az egészre, szóval fogalmam sincs, miről lehet szó. Van valakinek hasonló tapasztalata/mit lehetne ezzel kezdeni?

2016. ápr. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 15-30 perc nem számít soknak...ha a barátom 15 perc alatt elmegy, akkor kérdően ránézek, hogy ennyire kanos volt?
2016. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne neked jó, ha percek alatt elsülnél? Inkább örülni kell a helyzetednek, és azt továbbfejleszteni! Akkor ha híred megy, nem lesz gondod a csajozással... ;) ;)
2016. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
... micsoda gond. :D :D
2016. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fokozatosság hiányával van a gondja. Hogy a 20-30 perc nem szép fokozatosan monoton épül fel. Ilyen bajom nekem is volt. Elkezdődött az égető kellemes érzés, s átfordult egy kellemetlenbe. Nem durván kellemetlen, csak ilyen "mi a franc..." érzés. Ezt én is szivesen kihagynám. Lehet, a háttérben anyagcsere probléma. Sok éves kísérletben vagyok, és pár dologra érdekes összefüggéseket fedeztem fel. Persze ez hosszú folyamat, de alapvetően elmondható, hogy valami nem klappol.

34/F

2016. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!