Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal 20 éves nőnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal 20 éves nőnek hogy lehet gusztusa egy 40es fogatlan férfihoz?

Figyelt kérdés

Láttam a buszon hogy egy ilyen pár hogy el van egymással.

Az oké, ha valakinek jó szövege van, sok dolgot el tud nézni. De nem fura ez egy kicsit?

Hacsak nem valami nagyon igénytelen a nő is.

Amúgy a nő a fogsorán kívül rendben van(neki "csak" össze vissza állnak de meg van mind), átlagosan néz ki. A férfinak 2 foga van meg, az is félig le van kopva.


2016. ápr. 6. 20:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok!!! Én 38 F vagyok!! Kérdező:valószínűleg azért van vele nem épp veled,vagy mással mert nem tudod miért van vele.Pont ez az oka!!! Ha tudnád,ilyen különbséggel veled lenne.NEM AZ A DICSŐSÉG HA 1 PASI FITTEN EREJE TELJÉBEN ÖSSZETUD SZEDNI 1 CSAJT HANEM IDŐSEBB KORBAN MEGTARTANI 1 NÁLLA JÓVAL FIATALABBAT. A kapcsolat 1 társas játék melyhez:

fantázia, intelligencia, figyelmesség, önzetlenség, bizalom, vágy és vonzalom kell, amolyan felnőttek LEGO-ja:

"Az építő elemek adottak, ki mit tud építeni - nap mint nap, magának - 1 lányból. Olyan mint a Zene: "60% technika, 20% lélek, 20% improvizáció", valahol művészi, valahol állati, amit csak akkor játszol jól, ha nem tűnik el mellőled a játszótársad.Valószínűleg ő jól tudja játszani az élet nevű játékot ha hátrányai ellenére sokkal előnbyösebb kapcsiban van mnint te úgy lehet valaha is leszel.

2016. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11. Nem vagyok hülye. Tudom hogy idősebbként egy fiatalabb csajt könnyebb össze szednetek. Pont azért, mert neki elég egy kis szöveg, az idősebbnek meg már több kell. Így amelyikőtök nem tud boldogulni a korosztályában, az próbálkozik a könnyebben megkapható fiatalabbakkal.

Szóval az állításaid eleje már tudom hogy nem helyt álló.

A kérdés lényege azonban az, hogy kellhet egy igénytelen és egyre csak igénytelenebb valakinek, aki amúgy látszólag nem az.(?)

Nem a korkülönbség a lényeg ebben.

Velem nem kéne hogy legyen, mert nem tetszik. Nem tudom, lehet én vagyok túl válogatós, de nincs jó alakja és így, hogy egy ilyennel jött össze, beszélni se szívesen beszélnék vele semmiről.

2016. ápr. 6. 21:36
 13/18 anonim ***** válasza:
Az állításod ott hibázik hogy nem hinném hogy a tinik,vagy a 20 éves körüliek java 40 év körüli pasira vágyna!!! szal nehezebb felszedni 1 fiatalabbat,persze vannak kivételek. 1 részt mert marha nagy értelmi szakadék van a 2 korosztály között. Amúgy meg az igénytelenségről,a zsák mindig megtalálja a foltját.Így volt,és így is lesz mindig.Ha az állításod igaz lenne,1 lány nem azzal kezdené a kérdések közt az első körben hogy korod,honnan?
2016. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az élet első felvonása tele van izgalommal,(disco,bulik,pia,stb. ezek a fiatalok a második az ahol csak a lényeg számít.Ezek az idősebbek ahol nem azt nézik mid van,hanem hogy ki vagy,és mennyit érsz!!!!!!!!!!
2016. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13. Nem azt mondom/írom hogy egy 20 éves nő olyan érett általában, mint egy 40es pasas, hanem hogy a 40es pasasok egy rétege olyan éretlen, mint a 20 éves nők. Az az értelmi szakadék nem jön így létre.

Pl ha akarnék egy 14 éves kiscsajt simán fel tudnék szedni, de elég lenne az, amit valószínűleg az ilyen nőknél később be vetnek egyesek.

Milyen különleges, mennyire érett,főleg a kortársaihoz képest,milyen jó vele amit mással nem is lehet, stb.

Csak pofa is kell hozzá, hogy valakinek a képébe hazudjon az ember.

2016. ápr. 6. 22:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Vint Alex, te most ódákat zengeni jöttél ide, vagy kérdésekre válaszolni? A Himnuszt nem akarod elszavalni?
2016. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
pasik java része hülyíti a lányokat mindennek csak hogy lépre menjenek,és a huncut,nedves,rossz kislány bugyijukba nyúlhassanak.A fiatalok jobban mint az idősebbek,1 részt az idősebb javarésze komolyabb ,és komolyabbra is vágyik,másrészt a fiatalabb tudja hogy fiatal,tele lehetőséggel szal mind1 van másik csaj is.
2016. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A hülyék eléggé irritálóak"

Te is az vagy! Olvasd már vissza a kérdésed!

2016. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!