Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha lányként ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha lányként ez a háttérképem?

Figyelt kérdés

[link]


Übertotálisan hetero vagyok de ez a kép nagyon tetszik. maga a stílus. ciki, ha ez a hátterem?



2016. ápr. 6. 02:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem baj, ha neked tetszik miért ne.
2016. ápr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem baj! A fotó is jó, a nő mis jó(lenne:)!
2016. ápr. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Hat eleg gaz!

Ha a pasim gepen egy fhaszi pozolna mar aggodnek...

2016. ápr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Hat ez gáz szerintem... Olyan mintha egy pasi pasit rakni ki hogy hú de jó kép meg maga a stílus... Ha nem akarod hogy totálisan eléggjél akkor cseréld le egy pasira vagy amire akarod...
2016. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%
őőőő semmi baj nincs ezzel... sőt nem is értem hogy miért tetted fel a kérdést.. ennyi erővel ha kirakom háttérnek pl a guns n roses zenészeit akkor homár vagyok vagy mi?
2016. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mond már meg hogy mi a tökömér lenne baj ??
2016. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5!

Az egy egyuttes akiket fiuk is szerettek a zeneikert , de itt egy ismeretlen norol van szo aki nemileg szexi pozban van es ezzel nem lenne gond csak az az erdekes hogy egy lany gepen van!

Persze ha egy ferfi tette volna fel ugyan ezt a kerdest es egy pasi domboritana a kepernyojen o mar termeszetesen homar lenne...

Igy viszont minden rendben van.

Nem rasszizmus egy kicsit a dolog neki lehet masnak nem ez megkulomboztetes lenne...

2016. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 rasszizmus? 😂 Annak mi köze van ehhez a kérdéséhez. Nem vagy tisztában a szó jelentésével.


Am sztem nem baj csak sokan meg ugy látják h ez lánynak hatterkepnek nem illik. Úgyhogy en a helyedben a félreértések elkerülése végett nem ezt állítanám be háttérnek :)

2016. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utcso!

Az utolso mondatomban megirtam mire is gondolok.

2016. ápr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jaaaj, szó nincs itt rasszizmusról!


Persze ha egy fiú tesz ki háttérnek egy fiút arra furcsábban néznek, mint egy lányra, ha egy nőt rak ki...nos, ezt nem tudom miért van így....


Én csak magam miatt tettem fel egy kérdést, hogy fura e, ha ez a háttérképem. Azért kérdeztem, mert ugye engem nem zavar, ha kint, de valahol mégis furinak találom, hogy huhh ez vajon normális?! És gondoltam megkérdezem mások véleményét is, hogy ők mit gondolnak erről...

2016. ápr. 8. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!