Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távirányítós vibrátor tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távirányítós vibrátor tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk venni egyet, kérdés, hogy honnan érdemes rendelni, és ki, milyen helyzetben próbálta eddig?:) 20/l
2016. ápr. 3. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik internetes szexshop megteszi. Üsd be, hogy szexshop és amit kiad elsőnek vagy másodiknak, megfelelnek. Diszkrét csomagolásban érkezik, nem lehet megmondani, mi van benne.

Barátnőm használja, ha pár napot nem találkozunk, semmi extra helyzet nincs.

2016. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mi bementünk, és megvettük egy üzletben.


használata: szex közben, míg én a puncijában vagyok kedvesemnek, ez a popsijában rezeg.

másik, hogy amikor valahová elmegyünk színházba, operába, akkor vagy előadás közben, (de azt csak, ha nem igazán köt le a darab) vagy még kezdet előtt egy kellemes élvezet közönség "előtt" :-D


az elemeket érdemes kivenni, amikor nem használod, mert a gombelemek nagyon könnyen merülnek, és akkust, tölthetőt még nem találtunk :-(

2016. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

bármelyik szexshopból rendelhetsz.


nekünk van, általában otthon használjuk, szex előtt/közben, pl. miközben orálisan kényeztetem, vagy ő kényeztet engem, ilyenek.

volt már rá példa hogy így néztünk TV-t vagy így takarított h bent volt közben én kapcsolgattam. mindig óriási szex lesz belőle.

de a legizgatóbb volt amikor rávettem nagy nehezen hogy úgy menjünk el étterembe. ő ugyanis nagyon szégyenlős és nehéz ilyesmire rávenni, és mikor az étteremben bekapcsoltam tisztára elvörösödött. szerencsére nem hallatszott semmi, de azt figyelte vajon ki veszi észre. de aztán egy idő után mikor erősebbre állítottam feladta és elélvezett persze alig észrevehetően.

2016. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasidnal van a taviranyito szívtad...
2016. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!