Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, (lányok) titeket felizga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, (lányok) titeket felizgat az ha szex közben a párotok részeg?

Figyelt kérdés
volt már hogy esetleg direkt itattátok hogy utána ágyba vihessétek?
2016. ápr. 1. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
nem.23f
2016. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem.

19L

2016. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én le akartam itatni a pasit,de végül én is ittam,mert felszabadultabbnak éreztem magam szex közben, végül kb. semmit nem tudtam csinálni, csak feküdtem, terpesztettem, pucsítottam, lovagló pózban meg lefordultam a fiúról annyira beb.sztam. Szóval nem volt jó ötlet, de legalább jól megdugtak.
2016. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:

nem

nem

2016. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek többsége nincs oda azért,ha a partnere részeg szex közbe.
2016. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Jah atom részeg voltam csajt nyaltam kozbe leokadtam aztán vezettem neki kozbe arcon okadtam aztán kaptam tőle cserébe egy akkora pofont h lefordultam az ágyról


Na ezt akartad hallabi?

2016. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van különbség a teljesen részeg közt és a kicsit spicces közt. Az utóbbi felszabadultabb, a lány kicsit többet enged, a srác kicsit nehezebben megy el és érzékenyebb is a nő amúgy.

Az elsőnél meg általában össze se jön a dolog.

2016. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire.

Ha csak egy kicsit ivott, akkor a lány tud felszabadultabb lenni és azzal szerintem nincs semmi gond :) Teljesen részeg szex... az már más. Azt nem kedvelem és nincs is sok értelme szerintem.

2016. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen és mikor rámböfög még el is élvezek
2016. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem izgatna fel se fiúként se lányként, inkább az ha a partnerem jó kedvű szex előtt, na az pozitívan hatna rám! 😁😁😁😁
2022. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!