Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb barátnőm szerint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm szerint a legjobb fiú barátom túl szexi, hogy barátok legyünk és meg kellene szakítanom vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ez így leírva elég ostobán és gyerekesen hangzik. Viszont a probléma valós lehet és veszélyeztetheti a kapcsolatom. Nem érzek iránta többet és tényleg "wow" a srác, de a párom is féltékeny.
2016. ápr. 1. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha féltékeny a párod. Van egy angol közmondás, hogy ha ketten mondják, hogy részeg vagy, feküdj le. A fiú úgyis arra hajt, hogy megdugjon, és te is játszol a gondolattal. Nem lesz ennek jó vége.
2016. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátságnak mi köze a kinézethez.

Ha a párod ennyire nem bízik benned akkor azzal nem lehet mit teni. Én egy nagyon jó baráttal nem szakítanék azért, mert hogy túl helyes...

Ennyi erővel a helyes srácokna ne legyen egy havernőjük se?

2016. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van "WoW" csaj haverom, sőt olyan is akivel le is feküdtem már de ettől még nem csalnám meg az aktuális párom egyikkel sem, hiszen csak barátok és ha van párom akkor hűséges vagyok ennyi. Ha a párom meg nem bírja felfogni, hogy a barát csak barát akkor nem lesz hosszú életű a dolog. 26/F
2016. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!