Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ciki, ha megtanít szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki, ha megtanít szexelni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel, vagyis inkább ő hajtott rám. Haverom nagynénje, piszok jó nő nem is erről van szó. Imádom vele csinálni csak nem gáz ha tanítják nekem a szexet? Azt mondja, hogy élvezi ő is, de sokkal jobb lehetek.
2016. ápr. 1. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettőtök között nem ciki akkor nincs kérdés
2016. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki!!
2016. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2016. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mázlista...
2016. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszta szürke 50 xD

Megrontanak gyermekem! :D

2016. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tanítottam már több csajt szexelni, igazából minden páromat szoktam, mert általában kiderül, hogy van olyan része a szexualitásuknak, amit még egyáltalán nem fedeztek fel, de mellettem kipróbálják. Szerintem ez alap dolog. Csinálom, mert imádok tanítani és csinálom mert, jó hogy azt tőlem kapta, hozzám köti, illetve végül ha megtanulta nekem is jobb lesz az élmény.


Nem látom ebben hol és miért van ciki :)


Egyébként én is ezt szoktam mondani - sokkal többet tud élvezni és sokkal több élvezetet is tud adni, ha megtanulja rendesen használni a testét és élni a szexualitásával. Több nő jelezte már vissza, hogy utánam amikor a következő barátjukkal kerültek kapcsolatba ég és föld volt a különbség, a srác oda volt meg vissza - szemben a korábbiakkal :)


Volt is már aki Mr. Greynek hívott emiatt, pedig gőzöm sincs a sztoriról, nem tudom ez mennyiben hasonlít arra.


28/F

2016. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Mindenki volt tanuló, majd késöbb tanító! Ilyen az élet.
2017. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!