Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedesi zavar, mit kene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedesi zavar, mit kene ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A baratommal mar tucatszor aludtunk egyutt, tucatszor lattuk egymast meztelenul, de valahogy csak nem akar osszejonni a szex...merevedesi zavara is van, fiatalok vagyunk, valoszinuleg lelki eredetu, de akarhogy igyekszem nem sikerul lekuzdeni. Nem kerek a poenokbol, teljesen rendben vagyok testileg, elmeletileg be is indul csak....nem mukodik megfeleloen aminek mukodnie kene. Egy ideje abba is hagytuk a probalkozast.
2016. márc. 31. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Na akkor te most a pasi vagy a csaj vagy? Nem sikerült túl egyértelműre...
2016. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek hozzá, de szerintem legyetek sokat meztelenül! Ne egy esemény legyen, ami miatt izgulni kell, hanem természetes látvány legyen a szexi cickód meg az ő cerkája.

Meg simogassátok, fogdossátok sokat egymást, nem kell hogy szex legyen belőle. Kis meztelen cirógatás film nézés közben, utána meg feldugja neked a távkapcsolót szexuális játék gyanánt, ha van hozzá kedvetek. Vagy például igyatok egy kicsit, az segít ellazulni, vagy szívjatok be, az meg elmélyít!

Meg azért nyaljon ki, érezzen rá, hogy kell, hogy neked is jó legyen. Ja, és ha gumit kéne húznom, nekem is lelankadna, bár ez nem követendő példa, de anélkül zökkenőmentesebb.

2016. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vidd oda csinálni, amitől alapból izgalomba jön, és a farka állni fog. :) simán tükör előtt próbáljátok ki, ott nekem is mindig állt a csajra, mikor láttam az arcát a tükörben. :) esetleg egy tabit vegyetek, kicsit megnyalja, már lehet, h úgy hat rá, mintha bekapott volna egy szatyorral. :)
2016. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt mondja, h nagyon kíván, de ha cumizod, akkor sem áll fel neki? Egy barátnőm járt még így régen, össze akart jönni egy sráccal és hiába sz@pogatta a srác farkát, nem állt fel nki, erre felhúzta magát, és otthagyta a gyereket :) Persze talán nem ez volt a legjobb megoldás :)
2016. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Allandoan meztelenek vagyunk, de ha esetleg jonne az qkcio es megsem sikerul, o begubozik es szegyelli magat.
2016. márc. 31. 20:15
 6/10 A kérdező kommentje:
En a lany vagyok. Az igyekves alatt a támogatásra celoztam... Mert konnyunek hangzik de tenyleg befordul ha nem megy es nagyon nehez vele igy.
2016. márc. 31. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Segíts neki leküzdeni ezt mert ha veled nem sikerül,más lánynál se fogja leküzdeni
2016. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menjen el szexterapeutához vagy dokihoz (talán andrológus, aki ezzel foglalkozik). Fel kell vállalni az ezzel kapcsolatos kényelmetlenséget, mert hosszabb távon kellemetlenebb, ha nem áll a cerka.
2016. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most lehet, h hülyeség, de ha folyamatosan látsz vmi olyat, amire mindig is vágytál, akkor megunod egy idő után. Pl. két szép mellet, és egy puncit. Én nem meztelenkednék folyamatosan, de nem az én életem
2016. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, de első alkalommal amikor latott sem allt fel neki, gondoltam talan kenyelmesebben erzi magat es nyugodtabban ha megszokja
2016. ápr. 3. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!