Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem ilyen nagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen nagyok az igényeim, vagy pont a nem megfelelő nőkkel hozott össze a sors?

Figyelt kérdés
Első bnőmmel 3 évet voltunk együtt, együtt is laktunk, heti 4-5x volt orális szex is, nemcsak előjátékként, hanem közben is, és utójátékként is szívesen csinálta. Sokszor ébresztett így, és szex lett belőle. De aztán szakítottunk. Jött a következő ismét 3 év, de amikor céloztam rá, hogy milyen jó lenne ennyiszer, szinte kinevetett, így megelégedtem azzal ami volt. Majd jött a mostani exem, 4,5 év, ismét szakítással, de orálban megintcsak nem hoztuk a szintet. Én nagyon szeretem, mondtam is mindegyiknek, de valahogy mégsem kaptam meg. Most tényleg ilyen magasan van a léc, az első miatt? Nem, nem a szex miatt szakítottam egyikükkel sem, közös megegyezések voltak, mielőtt kapnék. 35F

2016. márc. 30. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha elfogadod, hogy mindenkinek mások az igényei.
2016. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és te megadtad ugyanezt? Ha nem, akkor milyen alapon is vártad volna el?
2016. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az orált,de nyílván, ha a partnerem se csinálja sokszor én se fogom. Te hányszor keltetted orállal a barátnődet?
2016. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat többször, mint ők engem, sőt majd minden alkalommal amikor szexeltunk akkor én is nyaltam :) Nálam ez nem téma, mert nagyon szeretem mindkettőt, adni es kapni is.
2016. márc. 31. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Elkapatott az első barátnőd.Hosszú távon ritka az amit neked nyújtottak.
2016. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Sajnos igazad lehet, igazából en is erre gondoltam, de gondoltam hátha van még ilyen férfi aki igy gondolkozik mint én vagy úgy mint az első bnőm.

2016. márc. 31. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:

figyelj szerintem nem csak neked ilyen nagyon az igényeid.

minden férfi elviselné szerintem, ha a hét minden napján kielégítenék orálisan.

személy szerint én reggel és este is elviselném minden nap.

találni kell olyan lányt aki esetleg hajlandó erre, de kétlem, hogy fogsz ilyet találni. :)

2016. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!