Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Frappáns leállítás? 22l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frappáns leállítás? 22l

Figyelt kérdés

Egy jó barátomról..vagyis mára csupán ismerősömről lenne szó. Van kapcsolata. Már régebben leszögeztük, pontosabban ő, ha nem lenne, kipróbálhatnánk a dolgot (szex, illetve bármi akár). De van, így nem lesz semmi.


Mégis nagyon érdeklődő, kíváncsi, már-már kellemetlenül olykor. A magánéletemmel kapcsolatban leginkább. Főleg a szexuális részére. Van e valakim? Szexelek e? Ha nem, mit szoktam csinálni? Máshogy intézem? Hiányzik a szex? Nincs pasim ugye.... Mindenre rákérdez többször, faggatózik. Látszik, hogy nagyon érdekli. Miért?


Miért érdekli, ha levan fekete-fehéren szögezve, nem lesz semmi köztünk? Kétlet, hogy ennyire szívén viselné a (szexuális) életemet.


Jó, persze, lefektetne. Ezt ne írjátok, mert nyílt titok. De köztünk nem lehet szex, akkor miért csinálja? Szinte minden beszélgetésnél ezen lyukadunk ki.


Olyan furán érzem magam, mikor erről kérdez. Hazudni nem akarok, hogy van valakim, meg hogy miket csinálok, de így meg úgy beszél, mintha nekem lenne valami bajom, hisz neki ez magas, hogy jelenleg pasi nélkül vagyok. Már-már sajnál... Legszívesebben az orra alá dörgölném, hogy mást se csinálok, csak szexelek, de nem fogok semmit összehazudozni?


Miért ilyen?

Hogyan állítsam le?


Mert az egész baráti érdeklődésnek tűnik, mégis kínos...


2016. márc. 30. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíván téged és ezért érdeklődik. Ami azért elég gáz egy olyan pasitól akinek párja van akárhogy is szépítjük... Még ha szingli lenne azt mondom de így elég gáz. Meg kell neki mondani foglalkozzon a csaja szexuális életével ne a tiéddel :) 26/F
2016. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerelmes beléd. :)
2016. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm én itt vagyok 😉..

Amugy legy vele közömbös es távolság tarto.. Ha érzelmek nelkul válaszolsz Mindenre altalanos valaszokkal akkor a vegen mar beken hagy teged..

17F

2016. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Most elmondod h nincs senkid, igy lesajnal, de valójában örül neki mert ugy értelmezi h rá vársz. Ha majd lesz valakid es elmeséled a dugasaidat akkor meg féltékeny lesz, csalódott, es azt fogja terjeszteni rolad h ribi vagy (értsd: nem vele dugtál)


Anyukad nem tanított meg h egy nő legyen mindig talányos? Ne légy egyértelmű, ne légy átlátható. Csak csepegtess es sejtess. Vagy épp ne mondj semmit csak nevess vagy gond fel a szemöldökét. Egy nőnek annyi eszköze van a szimpla igeneken es nemeken kívül!

2016. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
*vond fel a szemoldokod
2016. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak mondd meg neki, hogy nem vagytok olyan nexusban, hogy megengedhesse magának veled a szexuális bizalmaskodást, mivel már világosan megmondtad neki, hogy ilyen téren neked ő nem pálya.


Ha tovább ragozza, akkor meg simám mondd neki durvábban, hogy csak mert nincs párkapcsolatot nem jelenti azt hogy kell neked az első jöttment, vagy ezt vele akarod megbeszélni, márpedig ebben a témában őt is odasorolod. Igen, ez kemény szöveg, de aki hülye az csak ebből ért.

2016. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oh, bocsánat, az lemaradt, hogy azért én nem sok mindent mondok neki. Arra válaszolok, hogy van e vagy sincs barátom.


Viszont volt olyan eset, hogy csak elhallgattam, mikor rákérdezett, élek e szexszuális életet. Rákérdezett újra, máshogyan. Majd harmadszorra is, hogy akkor nem hiányzik. Ránéztem és csaj annyit feleltem, hogy: "én egy szóval se mondtam, hogy nincs semmi".


De az a bibi, hogy tudja, csak kapcsolatban lehet szó nálam a szexről. Illetve nincs kedvem azzal hencegni, hogy de jó volt ezzel meg azzal, hisz egyrész r!b!$ dolog, másrészt hazugság.

2016. márc. 30. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyél határozott! Emlékeztesd a megegyezésetekre! Fenyegesd meg, ha nem tartja be szólsz a barátnőjének!

Ha gyengének, bizonytalannak lát, tovább folytatja a zaklatást.

2016. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy azt fogom csinálni, azaz mondani neki, hogy ez túl intim téma, nem fér bele barátságba. Sőt, magát a szexualitást zárjuk is ki. Mondjuk ezzel nem is hazudom, mert nem vagyok túl készséges, ha a magánéletem kitárgyalásáról van szó, sőt!
2016. márc. 30. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha imponál az érdeklődése es azt fenn akarod tartani, nehogy kikövessen instan, akkor legyél talányos. Ha idegesít a nyomulása es tényleg le akarod pattintani, akkor legyél egyenes es egyértelmű ahogy fentebb írjak.
2016. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!