Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha egyszerre 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerre 2 pasim van?

Figyelt kérdés
egyszerre kettő barátom van.. mindkettőt szeretem nagyon..

2016. márc. 20. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy bírod? Nekem nagyon bűntudatom van minden kis hazugságtól és addig nem nyugszom meg amíg el nem mondom az igazat.

De ebbe a szituációba elkerülhetetlen a folyamatos hazudozás. Jó a lelkiismereted???

Volt egy barátnőm (VOLT!) aki mindig 2 fiúval járt. Egyiket szerette és imádta a másikkal meg csak a pénzéért volt! Folyamatosan hülyítette őket és minden drága cuccot megvetetett.

Ne haragudj de én nagyon elítélem azt, hogy 2 fiúval vagy együtt (még akkor is ha mindkettőt szereted)

Legalább gondold át a két fiú helyzetét. Mit szólnál ha kiderülne, hogy nekik is van mégegy csajuk? Szerintem nem esne neked jól.

2016. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
sztem kettő még simán elfér
2016. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Egyiket sem szereted, az a helyzet...

Nekem is volt ilyen, 2-3 hétig tartott az egész, én tudtam, hogy egyik se kell, csak úgy voltak. Utólag hülyén is éreztem magam miattuk, többet nem csinálnék ilyet.

Szakíts mindkettővel, majd jön olyan, aki mellett eszedbe sem jut, hogy tarts még1et...

2016. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"szeretem"


Ez régen még egy érzés volt, ma már csak egy szó a sok közül.

2016. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Három a magyar igazság, szóval csatlakoznék kisanyám.
2016. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!