Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen sűrűn szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen sűrűn szexeltek a párotokkal? Mindig van orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Normális, hogy én eddig 2 férfivel feküdtem le (mindkettő kapcsolat volt), de egyiket sem élveztem túlzottan? :( 18L
2016. márc. 19. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

lehet a következő már igazi orgazmust fog okozni

sok mindentől függ

nem csak a fiutól hanem a lelki világodtól is

keress egy idősebb tapasztalt pasit 30-40 évest kb az majd tudja mi kell neked

ja es tettszedjen neked a pasi akár motoros körökben mert azok jobbak

sok sikert

2016. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a fa..ságot kedves első...
2016. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Na te nagyokos első akkor magyarázd meg kérlek, hogy a motoros pasik miért is tudnak jobban orgazmust okozni mint a nem motorosak? Készült valami felmérés? Mutatnál nekünk statisztikákat?

Én nem motorozom, de büszke vagyok arra, hogy eddig az összes barátnőmet (nem volt sok, összesen 7) minden egyes alkalommal kielégítettem, kb. 90%-ban a péniszemmel (ami Figyelem! 13,5 cm, erősen GYK átlag alatti), a többi esetben szájjal-kézzel ha erre volt igény. Na akkor most mi van?

2016. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a motoros pasi nem motoros agymenést hagyjuk már... #3 nagy pacsi és grat...:)
2016. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

heti 3-4szer, és kb minden 2.-3. alkalommal van orgazmusom. lehet hogy lelki okai vannak, hogy nem élvezed?

20N

2016. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úgy kb 2 havonta (távkapcsolat) még sose volt orgazmusom
2016. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindennap, és mindig van orgazmusom.

Fogsz olyat találni, akivel élvezni fogod. :)

Csak igyekezz tapasztaltabbal, mert kezdővel nem annyi az esélyed.Sok szerencsét.

31N

2016. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Orális szex van?

Én az első pasimmal az első négy alkalommal nem mentem el, eléggé feszült voltam, nem tudtam ellazulni. Teljesítménykényszerem is volt, hogy jaj, mit fog szólni, hogy már egy órája nyal, és semmi.

De aztán elbeszélgettünk, és azt mondta, hogy nem érdekli, ő szívesen van velem, akár egész éjjel csinálja, és nem alszunk addig, amíg én is el nem mentem. Na, utána már lett, és azóta is van (közben már mással), de kb. 5 perc alatt.

Szóval kell egy rendes pasi, aki figyel rád, és neked is el kell lazulnod.

2016. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyes gondolom azért írta ezt a fa***got mert egy gagyi simsonja van és azt hiszi, hogyha folyamatosan ordibálja, hogy ízi rájder öcsém akkor menő lesz. Itt próbálja eladni magát.


A szex két emberes játszma. Ugyanúgy felelsz a saját élvezetedért mint a másikért.

2016. márc. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!