Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek melyik pózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik pózban lesz hamar orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Írjátok az életkorotok is ki.

2016. márc. 18. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag lovagló pózban tudok elmenni, akkor is csak pár másodpercre. Ha bármely más pózt próbálok, kb olyan, mint ha semmit nem éreznék! Ja és csak hüvelyi orgazmusom van.
2016. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem póz hanem férfifüggő:) - megfelelő partnerrel mindenkor,mindenhol....40/N
2016. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bármilyenben. Hüvelyi és csikló is.

Hamar el szoktam menni, max 5 perc. A párom nagyon meglepődött. Más férfival nem voltam. Nem is szeretnék. A legjobban a kutyapózt és azt élvezem, amikor a lábaim a vállain vannak.


27/N

2016. márc. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12-vagyok -Annyival egészíteném ki a dolgot,hogy a "megfelelő partner"-az a személy akihez érzelmileg kötődöm.Tehát szenvedélyes érzelemgazdag szexhez nem kellenek konkrét pózok mert ha van ,-akkor az minden pozitúrában tökéletes és a nő bármikor rávehető.(Minőségi szexhez szeretni kell a másikat,az össze-vissza kufircolás nem az én műfajom.)
2016. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!