Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél az most előny, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az most előny, vagy hátrány, hogy egy picit balra görbül?

Figyelt kérdés

Nincs emiatt kisebbségi komplexusom, inkább olyan lány véleménye érdekelne, akinek már volt egyenes és görbébbel is dolga.


Nekem úgy 45 fokos szöget zár be a vége, de többségében egyenes. Vagyis olyan 9 és 12 óra között kb félúton ferdül a makkom.


Eddig nem voltak negatív tapasztalataim, meg aktív a szexuális életem, de érdekelne, hogy a nőkben ez igazából vált ki negatív vagy pozitív élményeket vagy teljesen semleges hatást kelt?


2016. márc. 15. 16:36
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Egyedül annyi negatívuma van, hogy nem néz ki annyira jól, persze ettől még lehet szép és nem is ez a lényeg, hanem hogyha jó a technikád még jobb is, mintha csak egyenes lenne, pontosan azért, mert így jobban "nyom" belülről és szerintem jobb érzés.
2016. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam totál semleges.

25/N

2016. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából sokáig egyenes volt, de alapvetően is nagyobb (lankadtan) meg mereven is és talán köze lehet ennek ehhez vagy nem tudom.


Elvégre ilyen slip-et én nem is tudok hordani, mert oldalt belátni túl nagy a "csomag". Alapvetően mindig sztrecset hordtam, de volt 1-2 slip.


Szóval ez a felfele meg lefele fekvés sem nagyon opció neki, csak oldalra tud pihenni.

2016. márc. 15. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi lehet egy ilyen penisszel megaldott fiu.
2016. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!