Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyesmire gondolok amikor azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmire gondolok amikor azt mondom hogy izmos, formás fenék. Miért nincs szinte egy nőnek sem ilyen?

Figyelt kérdés

[link]

Kb ilyesmi, az arcát ne nézzétek, a testre gondolok.


2016. márc. 10. 23:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

10.Rengeteg tetoválásom van.Akárhogy veszem le,bele lóg a képbe legalább 1.És mind egyedi.

De közel van a tökéleteshez, ez biztos.A fenekembe külön büszke vagyok...A többi részem is jó,de ez a legjobb.

2016. márc. 11. 00:30
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
gyerünk muti. nincs abban semmi ha valaki felismeri a feneked :D
2016. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az emberek utálnak guggolni.

"A guggolás a legjobb barátod." - súlyemelő mondás

2016. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
"A guggolás a legjobb barátod." - vagy börtön mondás
2016. márc. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézegetem egy szilikon p.csa .
2016. márc. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért aranyom, mert a legtöbben dolgoznak és mikor haza érnek nem pont a pin@jukat vakarják. Főz, mos, takarít. Nem nagyon van, sem ideje, sem enegriája a hátsóját feszesíteni. Esetleg úgy van vele, hogy inkább "feláldozza" a testéd a gyermekének. 1 jó tanács, szállj vissza a Földre, ameddig a külsős alapján szeretnél megfelelni, addig ne várd, hogy a belsőd alapján szeresenek.
2016. márc. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mert a legtöbb nő nem a testéből él.

Válogass az ilyenek közül, aztán találsz.

Ismerek egy csajt, "olaszba táncos".

Jobb teste van, mint ennek.

(Mondjuk a p.ájában traktorral is meg lehet fordulni, nem csak a rúdon pörög.)

2016. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

Röviden:

1. Tájékozatlanság

2. Genetika

3. Mellek eltünése

4. Idő és pénzhiány


1. Ha női alakformálásról van szó, akkor szinte mindenki a fogyókúrára és a diétára meg az aerob edzésre gondol. Ezzel vannak tele a női magazinok is. Ettől vékony lehet az ember, viszont puha és löttyedt is. Nem olyan rég jött csak divatba a súlyzós edzés, mint az alakformálás egyik eszköze (női körökben értem).

2. Gondolom azzal tisztában vagy, hogy egy női testen lényegesen több zsír raktározódik, és ez általában pont a fenéken és a combokon van. Ehhez még hozzájön, hogy nehezebb is izmot magukra szednie a nőknek.

3. Aztán az örök dilemma. Ér-e annyit a sportos életmód, a tónusos és kidolgozott test, hogy elveszítsem a melleimet? Mert arra minden esély megvan, hogy jelentősen csökkenjen a méretük, szilikont meg sokan nem akarnak, megint sokaknak meg keretük nincs rá.

4. Suli, tanulás, munka, párkapcsolat vagy gyereknevelés mellett nem mindenkinek van rá ideje. Ha kicsit utána olvas az ember, szembesül a ténnyel, hogy a testépítés nem ér véget az edzőterem elhagyásával. Be van oszta, hogy mikor mit kell enni, eleget kell aludni, stb. És ezekre szükség van a megfelelő fejlődés érdekében. Aztán ott vannak az anyagiak. Terembérlet, legalább a kezdetekben személyiedző, kaja, étrendkiegészítők, megfelelő ruha és cipő, ha eddig nem volt.

2016. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

16. Pont hogy van egy masszív 2 óra kb egy napban, amikor igencsak vakarják... Gondolok itt arra az időre, amikor sorozatokat nézegetnek, facebookoznak, egyebek. Én nem azt mondom, hogy egy két gyerekes családanya nézzen ki úgy, ahogy én szeretném. Az egyedülálló, kapcsolatra vágyóak. Akik fél nap arról panaszkodnak facebookon, hogy mennyire unatkoznak és mennyire nem érti meg őket senki.

19.

Az biztos, hogy nem kúra kell a népnek. Ez olyan vicces... 1-2 hónapig sanyargatom a testem, ami fogyni kezd, majd abba hagyom és vissza szedem a kétszeresét.

A sportos élet egy életmód. Persze van az aktív része, amikor mozogni kell, de aki tényleg feszes akar lenni, nem ehet meg egy fél tortát egyedül egyszerre.(ismerek ilyen fogyni vágyót, aki megtette)

És amikor magyarázom, nem hisz nekem senki. Amikor le veszem egy ruhadarabom megmutatni, hogy milyen is az, ha valaki izmos, akkor meg elgondolkodnak. És az első héten abba is hagyják az edzéseiket.

Jó, most nem vagyok annyira formában, de a tervek szerint 90 kilós leszek nyár végére és zsírmentes amennyire csak lehet. Szóval lusta a többség. Ami a formás fenékkel jár, az pont az, hogy valaki nem lusta és alszik el nap közben...

2016. márc. 11. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!