Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » MGTOW férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGTOW férfiak! Ti hogyan tartjátok kordában a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés

Tippeket várok, hátha van itt aki már elkezdte ezt az életformát. A sport és hasonlók nem jöttek be, a növekvő tesztoszteronszint miatt még erősebb lesz a szexuális vágyam és továbbra is megnézem a nőket az utcán.


Hogyan tudnám nem kívánni a nőket szexuálisan? Meditációval is próbálkoztam már de az se jött be.


2016. márc. 10. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még erről eddig nem hallottam, de most utánaolvasva ez jó ötlet, köszi a tippet :D
2016. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Что это?
2016. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget is ritkán látni
2016. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mgtow bem azt jelenti hogy cölibátusban élsz gaben, hogy elutasítotod a hosszútávú kapcsolatokat és a házasságot. Csajozni meg dugni ugyanúgy eljársz. Kivéve ha már a 3-as fokoztatonnvagy. Akkir már dugni sem akarsz. De gondolom neked eddig sem volt ilyen problémád.
2016. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A 3. szinten kényszerből vagyok, ezért választottam az MGTOW-ságot. Nagyon sokáig szűz voltam, aztán nagyon nehezen végül sikerült elveszítenem (alapvelvem volt, hogy prostival nem) de életemben nem volt még normális, hosszú párkapcsolatom és 30-hoz közel már nem is lesz, mert a nők egzisztenciát várnak el. Egyre nagyobb egzisztenciát.


Én pedig teljesen az ellenkezője vagyok. Lelkileg egy punk vagyok, csak külsőleg nem követem azt a züllős életstílust. Szívből gyűlölöm az egész kapitalizmust és a fogyasztói társadalmat és csak akkor hajtom a mókuskereket ha muszáj és akkor is csak addig, ameddig muszáj.


Képezem magam, hogy egyre kevesebb és egyre kényelmesebb "munkával" fenntartsam magam, de ebbe nemhogy család, de még egy egyedülálló nő sem fér bele.


A csajozás része meg teljesen kimaradt az életemből. Nem tudok nőt felszedni, az ismerkedéseim is a barátzónán keresztül vezettek mindig abba az irányba, hogy hosszútávra, bétának jó lennék ha megváltoznék, de ezt a szerepet nem vállalom.

2016. márc. 10. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Látom nem érted. A mgtow vagyis a maguk útját járó Férfiak egyfajta mozgalom ami a legvéresebb szájú feminizmus ellen veszi fel a harcot. Pontosabban nem is harcol csak mutat egy alternatívát, hogy járd a saját utadat. Úgy élj ahogy neked jó. Te nen azért vagy a 3-S szinten mert megteheted higy csajozz de bem akarsz hanem mert senkinek se kellesz ergo nem választottad a mgtow-it hanem önigazolást keresel a saját szerencsétlenségedre. Ráadásul előadid azt a szánalmas a nőknek egzisztencia kell meg gyűlölöd a kapitalizmust (ilyet is csak az ékhetetlen vesztesek mindanak mert akkor már rég Kubába költöztek volna). Ebből az jön le, higy másnak akarsz megfelelni az meg mibden csak bem mgtow.

Te inkább a japán verziós fűevő vagy aki elve nem tud csajozni és mgtownak mondja magát. Mint ha azt mondanád, higy egy hónapig kibírod Facebook nélkül noha profilod sincs.

2016. márc. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Milyen szépen leírtad, hogy egy lusta sz_r vagy, akinek büdös a munka.

Ennyi erővel kiírhatnák az összes falusi kocsmára, hogy MGTOW klubb. Ugyanilyen emberek jármak oda is. Nincs egzisztenciájuk (lusták dolgozni) és nem csajoznak (nem kellenek senkinek, mert ocsmányak, büdösek és bunkók).

Sőt, az afrikai éhezők sem éheznek, csak különleges diétán vannak...

Szánalmas vagy!

2016. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gyűlölködjetek csak...


Attól, hogy csajozni nem tudok még kereshetnék annyi pénzt amiből ki tudnám fizetni a prostizást. Nem vágyom rá... Ahogy arra sem vágyom, hogy zajos, balhés szórakozóhelyeken zsákbamacskát játsszak.


Erre az oldalra is hetente írhatnám ki az önsajnáló kérdéseket és próbálkozhatnék társkeresőn mennyiségi merítőhálóval vadászni valakit. Lejjebb adhatnám az igényt és bevállalhatnék egy kevésbé jó külsejű csajt vagy egy jó külsejű de olyat akinek gyereke van.


Úgyhogy a kényszer csak arra vonatkozik, hogy nem tudok alfaként élni, aki a legszebb lányok közül VÁLOGAT, akkor nem elégszem meg az ennél alacsonyabb szerepekkel.


Egyébként szerintetek ha árvaként évek óta nem szorulok rá, hogy dolgozzam, akkor annyira lepukkant, szegény lennék a falusi kocsmatöltelékek szintjén? Sok férfi szeretne olyan színvonalon élni, mint én, sokan feleennyiből (és még dolgoznak is) élnek sokkal nagyobb lábon és hordják el a csajt vacsorázni meg moziba a dugás reményében.

2016. márc. 11. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy.
2016. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy a kényszer csak arra vonatkozik, hogy nem tudok alfaként élni, aki a legszebb lányok közül VÁLOGAT, akkor nem elégszem meg az ennél alacsonyabb szerepekkel. "


Jaa értem már. Egy nő ne válogasson álljon össze minden jött ment tahóval, nehogy annak szegény lelkét összetörje amiért az nem VÁLOGAThat kedvére a legjobb nők közzül mivel egy felszínes barom. Így már minden világos :D

2017. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!