Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldjátok meg az együttl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg az együttléteket több gyerek után?

Figyelt kérdés
12 éve házasok vagyunk, jól kijövünk egymással viszont a szex kevés, heti max 2, nagyritkán 3 alkalom. Van 2 gyerekünk és úton a 3. Férjem mire hazaér hulla fáradt, és én is. Mire elaltatom a gyerekeket jó esetben 10, rosszabb esetben 11 óra! Addigra ő már alszik. De én is csak bedőlök az ágyba és alszom! Ritkán 3 hetente el szoktam vinnni a nagyihoz a gyereket szombaton hogy együtt legyünk apával. De ez olyan ritka. Ha hétköznap véletlen sikerül együtt lennünk akkor persze tök jó és mindkettőnk örömére van... de most pl talán szombaton voltunk együtt utoljára ha jól emlékszem... ma meg már csütörtök van! 😕 kávé nem segít mert párom csak bealszik tőle, valami trükk, tipp?
2016. márc. 10. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Keljetek hamarabb! Nálunk is ez van ezért reggel korábban kelünk hogy együtt tudjunk lenni.
2016. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zárható fürdőszoba.


Betesztek a gyerekeknek egy mesét, és bementek a fürdőbe. Ott nyugodtan le lehet zavarni egy gyors menetet. :)

A másik, ha a gyerekek vannak a kádban, főleg ha elég idősek, hogy biztonságban legyenek.

Engedtek egy kád fürdővizet, adtok nekik egy-egy játékot, egy kis testfestős szappant (drogériában kapható), vagy buborék fújót, és ellesznek egy jó negyedórát-félórát biztosan. Kicsit nyitva az ajtó, hogy halljátok, ha baj van, és irány a háló vagy a nappali. De kalkuláld bele, hogy úszni fog a fürdő. :)


Mindkettőnek egy hátránya van, hogy nem lehet hangoskodni.


Nálunk még bevált módszer, ha reggel egy fél órával előbb kelünk. Párom mindig délelőttös, így mikor ő ébred, a kicsik még az igazat álmát aludják, ha lehet, akkor én is. De néha megéri egy fél órával előbb kelni, hogy egy kis nyalifalival keltsem fel, és az ilyen reggeleket igazán tudja értékelni.


Ha a gyerekek nagyobbacskák, és zárható a háló, akkor meg lehet velük azt is dumálni, hogy anyu és apu ledől aludni fél órára, ők addig nézzenek mesét (az legalább elnyomja a zajokat. :D ) Csak akkor kopogjanak, ha baj van, egyébként pedig kicsit most legyenek el egyedül.


Gyerekeim megszokták, hogy anyunak és apunak néha kicsit kettesben is kell lennie, tehát egy "randi" a városban, vagy egy kis összebújás délután (szigorúan filmezünk) nem szokatlan, meg vannak dolgok, amiket négyszemközt akarunk megbeszélni. Vagy anyu és apu megmossa egymás hátát, ahogy nekik is megmossuk a haját.

Azt meg nem kell nekik tudni, hogy mi most épp nem beszélgetünk, hanem mást csinálunk.


A legfontosabb, hogy ilyesmire csak úgy lopunk időt, ha tudom, hogy ők is lefoglalják maguk (észre se veszik, hogy húsz percig nem vagyunk ott) és biztonságban vannak, plusz tudják, hogy azonnal ugrunk, ha bármi baj van.

Egy-egy alkalommal volt olyan, hogy félbeszakadt, amit elkezdtünk, de ez meg akár este 10 után is előfordul.


A másik: nálam még a 11 évesnél is betonkemény szabály, hogy este 9-kor irány a szobája. Megszokták, hogy korán kell feküdni. Így nincs reggel se baj a keléssel, nem ásítoznak a suliban sem, szóval nem pont azért fontos, hogy mi tudjunk szexelni.

A 11 órai elalvásról minél előbb le kell szoktatni őket, mert oviban már gond lehet, de suliban egyikőtöknek sem lesz jó így.

2016. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Kizárt mert így is 4:50kor kel a párom én olyankor nem vagyok képes semmire sem, aludni szoktam sokszor észre sem veszem mikor megy el otthonról.
2016. márc. 10. 10:39
 4/7 A kérdező kommentje:
7 éves az egyik 4 a másik. Ovisok vagyunk. Eddig jól ment az elalvás 9 körül, sőt a nagy aludni is szokott addigra. Csak a kicsi nem. 9 kor fektetem le őket a kicsi mellé be kell feküdnöm az ágyba úgy alszik csak el. Egy ideje megváltozott és későn alszik el, pedig mindent ugyanúgy csinálunk mint eddig. Nem fárad le mert nincsenek annyit a szabadban vagy nem tudom.
2016. márc. 10. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a fürdőszoba. Az én verziómban úgy van a fürdőszoba hogy bekened egy vödörnyi disznózsirral a kádat és belehelyezed a gyerekeket. A négy éves tuti benne lesz, a hétévesre pedig ha rákötsz valami nehezebb tárgyat pl mosógép és hidd el 3 óra múlva is ott lesznek. Nálunk bevált
2016. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazán kedves vagy 😊 szeretnek pacsálni azzal nincs gond, nem mászkálnak ki a kadból csak 3másodpercenként összevesznek a kicsi elcsépeli a nagyot és muszáj közéjük ugrani mert vérre menne a dolog... de volt már egy két ilyen próbálkozásunk is. De nem annyira tudok koncentrálni mert fél fülem a gyerekeken van... olyat csináltunk a múlt héten hogy bekapcs mese mi meg együtt fürödtünk, de mire belelendültünk volna addigra vmelyik odajött...
2016. márc. 10. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen hasonló pár vagyunk mint ti, 2 gyerekkel (1 és 3 éves), tervezzük a 3.-at. Én vagyok a férfi. Én is bealszom mikor gyerek altatás van. Nálunk a feleségem kívánja kevésbé a szexet. Havi 1-2 van. Nekem az semmi. Ő fáradt a kölykök miatt. Ami beválik, hogy hajnali 2-3 körül feleségem felébred, simogat, erre én is felkelek és jót szexelünk. Én mint férfi, elfoglalom magam este, netezek, vagy a hobbimat csinálom esetleg olvasok. Abban a reményben, hogy hátha párom sem álmos. De sajnos az. Szóval kellene vmi elfoglaltság nektek is ami ébren tart. Nálam bevált.
2016. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!