Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti milyen esetben csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti milyen esetben csináltok ilyet? :D

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy tréningnen egy lánnyal, akivel majd együtt megyek ki külföldre melózni kicsit. Ott tartottak nekünk egy beszámolót az adott országból, a srác onnan jött Magyarországra, és ha már itt volt, felkérték, hogy ő tartss meg, ahova mi megyünk. Megkereste a csajszi facen, hogy ha bármire szükségünk lesz, majd megkérdezi a csávót, erre mutatja nekem a telóját a csaj, és elkezdi: "Jajj, nézd, milyen cuki képe van kirakva profilképnek". :D


Ezzel jelezte felém burkoltam a lány, hogy bejön neki a csávó, és kb. ne is próbálkozzak be majd nála külföldön? :D Nem mintha nem tenném meg amúgy is, nem ezen múlik, csak kérdezem, ti ezzel mit akartok kifejezni, hogy másik srác képét mutatjátok meg nekünk facen és cukizzátok le?


2016. márc. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két opció lehet: vagy tényleg bejön neki a srác és rad csak szimpla ismerősként tekint, vagy ezzel akarta kiugrasztani a nyulat a bokrbol, hogy mit reagálsz :) a viselkedéséből le tudod venni hogy melyik van
2016. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
vagy melegnek nézett, és azt várta, hogy te is cukizd le a csávót
2016. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem meleg a kinézetem sem, és belül sem vagyok az. :D Nem rám mondta a cukit kettes, hanem a srác profilképére, ahogy mutatta telón nekem.

Aranyos lánynak ismertem meg ma, most találkoztunk először. Csak fura volt, hogy miért mondja nekem, hogy jajj, de cuki kis képe van kirakva XY-nak. Ártatlan pillanat volt.

2016. márc. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!