Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha csak ettől tetszhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha csak ettől tetszhet egy pasi?

Figyelt kérdés

Ha odamerne menni hozzám. Nálam ez jóval előnyösebb mint h jóképű vagy neadjisten páva legyen

Ne mondjátok h sült galamb, meg h szőke herceg.

Olyan pasira gondolok akinek tök mindegy h hol van és lemerne szólítani, ez azt jelezne h magabiztos ami többet ér a kulsonel söt akin latszik h magabiztos az nem lehet csunya Max akkor ha bunkó.

Internet kizarva.

Nagy hatrany ez ha ez jön be?


2016. márc. 9. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16
2016. márc. 9. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, de alaposan leszűkíted azt a kört, akik szóba jöhetnek esélyesként. Lehet a "lovagod" éppen a gép előtt ül, mert esetleg 50 km-re van tőled, és emiatt irreális, hogy leszólítson.
2016. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha jóval idősebb lenne a pasi? Az is, akkor is tetszene?
2016. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 VirágésBence ***** válasza:
91%
Nekem nem kifejezetten ez jön be, de olyan pasiről aki nem mer kezdeményezni hallani se akarok.
2016. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Attol még megtetszenek h idősebbek de nem akarok semmit akkor. Azok fura módon könnyen oda mennek a csajhoz.
2016. márc. 9. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Legalább mersz kezdeményezni? Szemezni, rá mosolyogni, stb?
2016. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszitek ha nem a kérdező leírta azt, ahogy évezredeken keresztül ment a "csajozás". S valójában ez a természetes. Nem a netes gyávaság. Mert ott nincs beégés, meg elutasítás amit viselni kell.

Én csak dicsérni tudom, s tartsd is magad ehhez kérdező, jó csaj vagy és az is maradsz ha így állsz a világ dolgaihoz.

38F

2016. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szemezni tudok

Még ha lenne barmi is amirol tudok kérdezni kérdeznék csak nem tudom h tetszek valakinek.

2016. márc. 9. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Az baj, ha CSAK ettől, mert ez kevés mindennemű párkapcsolathoz vagy tetszéshez...

Viszont a felfogásod az tetszik.

2016. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!