Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért környékez az ájulás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért környékez az ájulás, mielőtt és mialatt elérem az orgazmust?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert olyan elsöprő erejű... :D egyébként orális szexről beszélek, és nem olyan intenzív az orgazmusom, mint amikor magamnak csinálom kézzel, de azért nagyon jó. Az történik, hogy amikor már lassan-lassan elérek a csúcsra, elkezdenek zsibbadni a végtagjaim, végül az arcom is, és teljesen elgyengülök. Ilyen soha nem szokott történni, miközben maszturbálok. Gondoltam, lehet a póz miatt is, de akkor végig fennállna ez az állapot, nem igaz? De nekem csupán orgazmus előtt és közben van. A vaginális szexre a héten fog elősör sor kerülni, ezért arról nem tudok nyilatkozni.


Minden észrevételt szívsen fogadok. :)


23N


2016. márc. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, jól csinálja a pasid. Asszony nekem is sokszor csak szédeleg utána percekig, de van, hogy csak elmegy, zihál és "ennyi".

Én pasi létemre is szoktam ilyet produkálni.

Helyzettől függ. Mennyire vagytok egymásra kattanva, mióta nem volt sex, de általánosítani nem lehet. 29/F

2016. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, de amikor magamnak csinálom, olyankor "dobálom magam" az élvezettől, ilyenkor meg elszédülök... nem értem, miért van ez a különbség :)
2016. márc. 8. 22:05
 3/4 RRR ***** válasza:
talán,mert el-lefojtod magad orális szex közben
2016. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akkor csak tudat alatt, mert jól szoktam érezni magam, és mindig várom a dolgot... azért köszi :)
2016. márc. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!