Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiidomítás - hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiidomítás - hogyan?

Figyelt kérdés
Lányok, ti hogyan idomítanátok be a partnereteket, hogy az ágyban azt tegye, amit parancsoltok?
2016. márc. 7. 18:56
 1/8 RRR ***** válasza:
bár nem vagyok csaj,de ha kéred,mutatod bármit megteszek egy határig persze,hogy jó legyen neked
2016. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk leginkább megkérném - nem parancsolnám. Valahogy eddig ez is működött. :-) 28/L
2016. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ha megkéred, és hozzáteszed, hogy nagyon jól esne, az elég lesz.
2016. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kéjesebb hangon, mélyen a szemébe nézve, fülébe suttogva. Esetleg a kezét odairányítani! ;)
2016. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Domina játékról van szó.
2016. márc. 7. 19:05
 6/8 VirágésBence ***** válasza:
Állat ő, hogy idomítani kelljen? Az emberiség alapja a kommunikáció, csak mondani kell és csinálja
2016. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elkezdenék inni előtte egy doboz sört. Addig nem kap egy kortyot se, amíg nem teszi azt, amit mondok. Ha jókisfiú volt, lefetyelhet.
2016. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmagyarázom neki,mi az amit szerintem máshogy kellene, másabbul. Ha első után nem jegyzi meg,elmondom neki másodjára. Egy idő után megtanulja.
2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!