Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tul nyomulos lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tul nyomulos lenne?

Figyelt kérdés

Uj vagyok es Van egy srac a suliban akivel szemezek es odajott hozzam es kerdezte a nevem de mar rohannom kellett orara ezert csak a keresztnevem mondtam el. Es utanam uvoltotte hogy akkor megkeres facebookon Utana nem beszeltunk csak mosolyog ram es kacsint neha:D mi lenne ha odamennek es leirnam a nevem neki? Es mondanam higy nem talaltal meg fbn

Tul nyomulos?inkabb o harcoljon vagy mi legyen?


2016. márc. 7. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem nyomulós
2016. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem nyomulós, mivel ő tette meg az első lépést, nyitott feléd és azóta is érdeklődik irántad. Viszont ha egy suliba jártok, akkor nagy valószínűséggel - közös ismerősök stb. Már megtalált volna, remélem nem tett le rólad.:)
2016. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Akkor

Odaadom neki

2016. márc. 7. 17:55
 4/13 A kérdező kommentje:

Megtalaltam a fbjet

Jeloljem be inkabb vagy adjam oda a cetlit?

2016. márc. 7. 18:34
 5/13 anonim ***** válasza:
FB-n???? Amikor minden nap találkoztok? Adj neki időt, hadd kaparjon érted ha akar valamit. Ha meg nem akar, akkor meg csak meg fog dugni és dob ha te nyomulsz.
2016. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonooom :)
2016. márc. 7. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én nem bírom ha kaparni kell egy nőért, ez valami nagyon hibás női logika lehet. Az első lépést szépen megtette és egyértelmű jelzéseket ad most vár valami reakciót és szerintem ez a cetlis dolog jópofa, tuti örülne neki! Most komolyan miért vagy mi ellen kéne harcolni?
2016. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen atgondoltam,es bejeloltem

koszi mindenkinek!!!

2016. márc. 7. 21:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi a francert utasitotta el a felkerest?
2016. márc. 8. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Könnyű prédának tűntél, ahogy az 5-ös írta.

Egyébként 7-es is csak dugni akarna veled.



De legalább ebből is tanultál.

2016. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!