Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak elmondják a barátjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elmondják a barátjuknak ha van szeretőjük?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
el! a jó barátok még azt is elmondják, hogy ki nyeli le, mit enged, hogy csinálja... szóval a szexpartnerekről is tudnak a jó barátok ! ;)
2016. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és akiröl mélyen hallgatnak ?

#1válaszolonak!

2016. márc. 7. 08:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valakiről tényleg mélyen hallgatnak az azért van szerintem mert szégyenli az illetőt! Tehát nem vállalja fel, hogy bármiféle kapcsolata lenne vele! Én is voltam már olyan lánnyal akiről senki nem tud, egyetlen barátom se mert szégyenlem..
2016. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én azert nem mondanám el mert a legjobb barátban sem lehet megbizni(tapasztalatbol)
2016. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

ha szégyenli mért van vele?

2016. márc. 7. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
+1 strigula..
2016. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátok elott is titkolja, az azt jelenti h szégyelli. Hogy miert dugja megis? Vagy azért mert épp nincs más, vagy azért mert mondjuk a csajnak nagyon jo a technikája, de mondjuk kinézetre nem olyan h dicsekedjen vele
2016. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"én azert nem mondanám el mert a legjobb barátban sem lehet megbizni(tapasztalatbol)?


Ez pontosan így van.

2016. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szerető es annak is akarjak tartani, akkor nem. Mert gyavak es felnek a baratnak netan van erkolcsi erzeke es rajuk szol vagy elkotyogja masoknak es vegul a feleseg vagy hibatalos barazno elott lebukik. Szoval ezert nem mondjak el. Ebben benne van az is hogy magukat szegyellik.

(A szereto alatt en azt a harmadik szemelyt ertem, akivel egy ferfi "tilosban" jar.)

2016. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!