Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? (megcsalás)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (megcsalás)

Figyelt kérdés
1 eve boldog parkapcsolatban elek baratommal. Sajnos a kapcsolatunk elejen volt egy kis felrelepesem amirol o nem tud de ha megtudna rogton szakitana velem ez tuti! A pasim haverja tudja ezt a felrelepesem es megzsarolt kb 2 honapja, hogy sz*pjam le ot es nem mondja el a pasimnak... megtettem de ma megint megzsarolt hogy ha nem sz*pom le megint akkor elmondja azt is hogy lesz*ptam... Mit csinaljak ?? Nem szeretnek rendszert csinalni ebbol hogy rendszeresen sz*pom a pasim haverjat ami szerintem ertheto...
2016. márc. 6. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért érne tőbbet a haver szava a te szavadnál ??
2016. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a megcsalást titkolni szopással megéri.:D ha annyira boldog lenne az a párkapcsolat, akkor nem dobna ki egy több hónapos csókért ha szépen elmondtad volna. Szopásokért annál inkább. Undorító vagy, már ha ez nem kamu, ajánlom hogy szakítst. Te. Most. Nem érdemli ezt a srác.
2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Először is, ez nagyon nem volt szép dolog tőled, az pedig, hogy a barátja kérését teljesítetted, rossz döntés volt.

De van neki bizonyítéka bármelyikről is? Ha nincs, egyszerűen letagadod.

2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jo a kioktatasokat mellozuk mert nem arra vagyok kivancsii..sajnos van bizonyiteka rola a pasim haverjanak az a problema...
2016. márc. 6. 22:49
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Már benne vagy a dologban rendesen. Szerintem tisztázd le a pasiddal az egészet, ha meg túl kockázatosnak tartod, akkor szopkodd csak tovább a haverját. Elsősorban nem kellett volna eddig elmenned, már nem sok lehetőséged maradt. Végül is, ha hazugnak is beállíthatod havert, hisz bizonyítéka nincs a megcsalásra. Írd le az össze lehetőséget, ami eszedbe jut, aztán válaszd a legkézenfekvőbbet.
2016. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Isten..xD
2016. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1 lelépsz teljesen új életet kezdesz valahol 2 feljelented zsarolásért a formát 3 elmondod a sztorit és feljelented 4 elmondod neki de nem jelented fel
2016. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1-et tehetsz, te is tudod.. őszintének kell lenned a pároddal !
2016. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát ez így estére kellett....potyognak a könnyeim, bocsi. :D

"ha nem sz*pom le megint, akkor elmondja azt is, hogy lesz*ptam" Jesszusom:DD


Komolyra fordítva a szót, őszinteség!! Őszintén be kéne vallanod a pasidnak, hogy mit is műveltel a háta mögött, vagy sz*pod tovább a havert. De most komolyan, szerinted mennyire jó ötlet egy félrekefélést sz*pással titkolni? Gondolkozz mar! Haverja is nagy "haverja" lehet.

2016. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ilyen havertől jobb lenne megszabadulni, mert komolyabb kárt is okozhat (neki is).

Amúgy: őszinteség. Mond neked valamit ez a szó?

2016. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!