Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már olyan veled, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veled, hogy kiábrándító volt a szex?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy adott egy személy, akivel kölcsönös a vonzalom, nagyon kívánod, tetszik is....aztan eljuttok a szexig, ami totál kiábrándító valami miatt. Történt ilyen veled?

2016. márc. 5. 23:27
 1/8 aperitif ***** válasza:
Hajjaj!
2016. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért mi történt?
2016. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen

Elsult a behatolasnal utana meg nem allt fel neki ujra nyalni meg nem akart...

2016. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:

Leginkább az volt a kiábrándító, hogy nem volt...

Kiderült, h vmi bibi volt vele a szűztelenítésnél, és ez akkora lelki törést okozott nála, hogy nem engedi be a f_szt. Egyáltalán.

26/F

Erről természetesen akkor értesültem, premier plánba.

2016. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szinte minden alkalom... :(
2016. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom,milyen kiábrándító dolog történhet.Akikkel megtörtént a szex,nyilván kölcsönösen kívántuk egymást,aki nem jön be,azzal úgysem csinálnám.Mondjuk a büdös punci,vagy punci helyett kuki,az azért kellemetlen meglepetés lenne...
2016. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt ami zavart, hogy szinte csak magával volt elfoglalva. Mikor mondtam neki, hogy ez így nekem nem jó, elkezdett nyalni, de azt sem csinálta jól. Egy idő után abbahagyta, és pár perc alatt elélvezett. Még azt elmondom,hogy kissé zavart,hogy nem volt neki olyan nagy pénisze, szóval maga az aktus sem esett jól nekem. Nem feltétlenül a méret,hanem hogy használni sem tudja rendesen. Utána még egyszer találkoztunk, gondolván hogy jobb lesz,biztos így elsőre volt fura,de nem lett igazam...
2016. márc. 7. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Azt nem akarta hogy én nyaljak mondván most nem fürdött, ő se akart sz*pni, illetve közölte, hogy neki azután nem jó ha már elment, szóval menjek inkább akkor el én. Na mivel nekem az is lényeg hogy a nőnek is jó legyen az is elég kiábrándító, hogy vagy ő vagy én :) 26/F
2016. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!