Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogy lehet az, ha 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy lehet az, ha 1 csaj nem igényli a nyalást és nem is tud lvezni tőle? Szóval igényli utána a dugást is?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka?
2016. márc. 3. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Gátlásos szégyenlős? ez is lehet oka.


Vagy nincs jó tapasztalata.


Kevés pasi nyal jól...Csak azt hiszik jól csinálják..

2016. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet rossz élmény es görcsöl rajta. Az exem után én is igy voltam aztán a mostani páromnak engedtem,hogy "na jó próbáld meg hátha" és azóta engedem és az orgazmus is megvan. 😉
2016. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van öregem, mert béna vagy.
2016. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem élvezem ,nem is igénylem ,inkább az ujjazást azt igen . L/25
2016. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenekre mindig van egy ultimate válasz:

Nem igényli a nyalást TŐLED!

2016. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a nyalást. Ettől függetlenül a férjemet imádom! ÉS előtte nem is vagyok szégyenlős...
2016. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszi, hogy nem szívesen csinálod. Én is voltam ilyen helyzetben, csak onnan gondolom, mert valahogy úgy éreztem, nem tetszik neki a testem, mert megkérdezte hogy csinálhatja-e -.-" Milyen hülye kérdés ez ???? Kb mintha azt mondta volna: csinálom, ha muszáj .. Hát naná, hogy nem volt hozzá kedvem.. amúgy meg imádom.
2016. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! A 2 nagyokosnak üzenném, nem nyalom és nem is nyaltam a lányt, 1 beszélgetés alkalmával jött szóba. Szóval kiskukis retardál 10 évesek, ez nem jött be, majd talán legközelebb.
2016. márc. 3. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem eddig senki nem nyalt ki rendesen,egyáltalán nem élveztem,sőt szinte nem is éreztem semmitt. Én ezért nem igénylem,de dugni nagyon szeretek.
2016. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a általad "retardált 10 éves" mondom még így is, 30+ évesen és házason, hogy akkor is te vagy béna. A lányok élvezik, de jól kell csinálni.
2016. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!