Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex közben minden nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex közben minden nő hangosan élvez el?

Figyelt kérdés
Ez tudom hülye kérdés,de tapasztalatlan vagyok nyalás terén.

2016. márc. 2. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod igen.
2016. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nem mindig hangos, de észre fogod venni, hogy mikor élvez el.
2016. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Lassan már feltűnhetne a feltörekvő ifjúságnak, hogy ha egy kérdésben szerepel a "minden(ki)", "senki", "mindig", "soha" szavak bármelyike, azokra a válasz szinte biztosan: nem. Ilyeneket kellene megtanítani az iskolában.


Tudom, off voltam, bocsi. Most jöhetnek a vicces kérdések, amik megcáfolnak.:)

2016. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Miközben egy csaj leszop engem? :D Kb. ennyire értelmes a kérdés. Amúgy meg netto hülyeség!

Kezdve ott, hogy a csajok nagy része el sem tud menni pasival. Nem képesek megtanulni az orgazmust.

Kb. a negyedével ha sikerrel jársz így. Hogy abból hány visít mint a fába szorult féreg, azt nem tudom.

Az enyém pl. csendes. És remegve élvez el. Csak nyalással viszonylag nehezen. Ujjazással viszont fél perc alatt.

2016. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én például igen,de gondolom vannak, akik nem... 17/l
2016. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
párom régen nem csinálta, most már csinálja, nem tudom mi változott.
2016. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig hangosan élvezek el, egyszer volt, amikor spriccelősen is sikerült, de ez a pasin múlik :)
2016. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kíváncsi c ***** válasza:
Nem, nekem ez az elsőkomolyabb kapcsolatom, szóval mostanában volt csak részem többször ebben, de mindig csendes voltam, csak a levegővételem volt valamivel hangosabb, és nyilván más ritmusú, de egyszer sem voltam hangos, de lehet, hogy ez később változni fog. Egyszer mindenképpen, tudatosan, csak, hogy tudjam úgy milyen.
2016. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!