Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk átlagos vagy kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk átlagos vagy kisebb pénisszel! Nektek nincs komplexusotok?

Figyelt kérdés
Nekem 14-15 cm és nagyon zavar. Ráadásul magas is vagyok és izmos szóval kisebbnek tünik. Sok nővel lehetne egyéjszakás kapcsolatom amit nagyon élveznék de tudom hogy sok pasival voltak és tudom hogy többen szeretik a nagyobb péniszt ezért nem merek lépni és inkább hagyom az egészet. Nektek milyen a szexuális életetek hasonló méretűek akik nem kapcsolatban élnek? 23/F
2016. márc. 1. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
De, hogyne lennének...
2016. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

13

Nem zavar egyáltalán. Én jól elvagyok ezzel is

2016. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 cm nekem és a lányok imádják
2016. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15,5 és az összes barátnőm azt mondta hogy se nem nagy se nem kicsi, pont jó :)
2016. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is ekkora


de ha magas vagy az csak előny, miyle nmagas vagy ?

2016. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
192 cm
2016. márc. 1. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyém is akkora nagyobbat szeretnék:-(
2016. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy hogy ilyeneken aggódsz, nézd meg az átlagos péniszméreteket Európában. kb 12-13 cm.. MO az elsők között van 15-16 al :D szóval inkább örülj. kül nem jó a túl nagy se, mert fáj a lányoknak már...
2016. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem az a méret pont megfelelő! nem kell nagyobb!
2016. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

legalább magasságra nagy vagy,,,perzse hogy sok nővel lehetnél együtt hiszem magas vagy ilyen magassággal bárkit megkaphatsz...


máskérdés hogy mikor szexre kerül a sor mindenki csak nézni fog hoyg csak ekkora ???


ez 170-180-190 cm esnél is kis méret, de mivel te 190-es vagy igy azt várná az ember hogy van 18-19 cm...tudom hogy a magasság nem függ össze, de akkor is ezt várják a csajok az ilyen magastól

2016. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!