Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek azért, hogy a szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy a szűk lányokba ne élvezzek el hamarabb a kelleténél?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz szűk lányokkal.
2016. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zeusz105 ***** válasza:
Szerintem sok mindent nem tudsz. Vagy csináld minél lassabban, vagy esetleg használj sok síkosítót, hogy minél jobban csússzon. Mázlista vagy, hogy van kit dugnod.
2016. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csajoknak nem gáz, ha kimázolják őket belülről síkosítóval?
2016. márc. 1. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem gáz. Életemben egyszer használtam síkosítót, kíváncsiságból, két percig tűrtem összeszorított foggal, aztán kiugrottam az ágyból, és rohantam tusolni. Úgy csípett, mintha erőspaprikát tunkoltak volna a nunámba.


Egyébként meg itt két különböző dologról van szó. Az egyik a nedvesedés, a másik tágulás. Azon, ha valaki nem nedvesedik eléggé, lehet síkosítóval segíteni, de attól tágulni senki nem fog.

Ez nálunk is probléma. Mi úgy oldjuk meg, hogy vagy sok ujjazás (sok ujjal :D) előtte, vagy behatolás után gyakran leállunk, lassan, fokozatosan haladunk, amíg el nem érem azt a tágasságot, amikor már nem fenyegeti a barátomat a korai elélvezés veszélye. Ez úgy 3-5 perc, amit összeszorított fogakkal ki kell bírni, utána meg már mehet a hajrá, mindent bele, akár 30 percen keresztül :)

2016. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zeusz105 ***** válasza:
Nem tudom, én csak azért mondtam a síkosítót, mert még ha szűk is, ha jobban csúszik szerintem kevésbé imitálja a dolgokat és nehezebben megy el. Bár nekem erről tapasztalatom nincs, nem voltam sok lánnyal. Max 2-vel.
2016. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is hihetetlenül szűk, ami egy áldás és egy átok is. Nem kell magyarázkodnom miért. (amúgy már mesélte, hogy nődoki is felhívta a figyelmét, hogy az átlagtól szűkebb)

Ez nem jelenti, hogy nem tud tágulni, be tud fogadni nagyobb dolgokat is, de átlagban szűkebb.

Én sok mindennel próbálkoztam, eléggé zavart engem is, hogy régebben sosem volt problémám ilyesmivel, de vele kimondottan koncentrálnom kell, mert úgy feszít.

Amik néha nekem segítettek:

- nekem valami tompító, ez lehet óvszer vagy akár egy jó pohár bor (próbáltam érzéstelenítőt, azzal sokáig húzom, viszont el veszi az élvezetet)

- A lányt tágítani, ezt lehet ujjal vagy egyéb játékszerrel, de nem mindig a legjobb megoldás, mert lehet annyira beindul, hogy még szűkebb lesz

- síkosító azért segít, mert mégis kicsit jobban csúszik, persze ne olyat használj mint az előző mondja, hogy csíp, biztos valami mentolost vagy olcsót használtak.

- Több menet számodra, vagy elsőnek pettingtől sülj el, akkor már nem olyan érzékeny

- Ami nálam tuti, ha neki előtte van 1-2 orgazmusa, mert akkor jobban ellazul már és gyorsan jön a harmadik, mert már benne van a dologban


Van egy 22-es csapdája is a dolognak, mert minél jobban be van gerjedve, annál jobban szűkebb lesz és lüktet, szóval amikor nagyon jól esik neki, akkor nem tud éppen az ember teljesíteni, amikor meg nincs beindulva, el van lazulva, délutáni laza szexnél amikor az ember sokáig bírná pedig hiába csinálod, ő nem fog úgy elsülni (bár akkor lehetsz önző és élvezheted csak te, a lányokat nem zavarja, ha máskor megkapják amit akarnak)


Aztán majd első gyerek után meglátom mi változik...

2016. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!