Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy szeretitek ha kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szeretitek ha kielégítenek lányok?

Figyelt kérdés
Itt nem a konkrét szexre gondolok, a száj + ujjak játékára, azt szeretitek ha 1-2 ujj játszik a hüvellyel és a csiklóval szájjal játszik a férfi? persze miután eléggé felizgult a nőszemély. Nem nyaltam még, megujjaztam barátnőm, de kézzel nem egyszerű a csiklóval + hüvellyel szórakozni, ezért kérdem csak. Ki hogy szereti, mit csináljon a fiú a szájával/nyelvével.
2016. febr. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában 10ből 9 nő szereti, ha nyalják a csiklót. (Köztük én is, főleg, hogy leginkább csak így tudok elmenni.)

Van, akinél csak ennyi kell közben, de vannak lányok, nők, akik igénylik közben az ujjazást.

(Én pl úgy szeretem, hogy miután csiklón keresztül elmentem, utána ujjaznak.)

2016. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miután elmentél meddig igényled az ujjazást??
2016. febr. 28. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én például utálom ha ujjaznak. Érdekes a f"sz nem zavar ha bennem van, de akármennyire nedves vagyok, akkor se bírom elviselni ha a barátom belém akarja dugni az ujját. Azt viszont imádom ha nyalnak, attól 5 perc alatt simán elmegyek.
2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom a csikló nyalástól, nem?
2016. febr. 28. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a csikló nyalástól egyértelműen. Vagy ha a nyelvével "dugja" a puncimat.
2016. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!