Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők ti a helyemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti a helyemben vennétek be esemény utánit?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel szexeltünk, de nem védekeztünk. Elég nehezen ment el, a szex részét befejeztük a dolognak kb 1 óra után és kb. rá 20 percre sikerült kézzel szájjal eljuttatni a csúcsra.


Tehát nem az a tipikus megszakításos védekezés volt, hogy mielőtt elment kihúzta aztán vagy bent marad a fele vagy nem, hanem abbahagytuk a szexet és orálisan mentünk el. Ti vennétek be azért esemény utánit biztos ami tuti?


2016. febr. 26. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A menstruációs ciklusodnak melyik szakaszában történt?? Vagyis hány nap telt el az utolsó mensid óta? Az is fontos :)
2016. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2
2016. febr. 26. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem erre teljesen felesleges, de nem vagyok nő
2016. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Közvetlen a menstruáció után néhány napig elvileg majdnem kizárt, hogy tevékeny vagy.

Javaslom a lovecycle nevű android app használatát.

Okostelefonon nem csak facebookozni lehet

2016. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak facebookozni szoktam, van ciklusfigyelő alkalmazásom de azért köszi a választ. Azt is tudom hogy szinte kizárt hogy bármi baj történjen, csak kíváncsi voltam az itteni nők mit tennének a helyemben, mennyire lennének paranoiásak.
2016. febr. 26. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Ha 2nap telt el szerintem ezért felesleges bevenned. Én nem vennék be az tuti :)
2016. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

azt ugye tudod h a ciklusod bármely napján lehet extra ovulációd ???

szal tökmindegy melyik nap volt mindig van esély a terhességre !

a női test nem egy óra h adott időre járjon ...

az előváladék is tartalmaz annyi spermiumot h terhes legyél !


szal a helyedbe én bevenném azt a tablettát és legközelebb gumit húznék a pasira

2016. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Drága hetes nagy hülyeséget írsz!

Attól még hogy van rendkívüli peteérésed attól az még nem fog beágyazódni, szóval maximum méhen kívüli terhesség jöhet össze belőle,ami azért elég ritka dolog.A ciklus első 5 napján gyakorlatilag lehetetlen teherbe esni, de a szakirodalom min 10 napot ír a méh nyálkahártya regenerációjára még extrém rövid ciklus esetén is.

2016. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csajommal két és fél éve naptármódszerezünk, és még bejött, hogy nem jött be.
2016. febr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!