Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemi szexkapcsolatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi szexkapcsolatok? Hogy működnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Én például hétvégente egyszer jártam össze egy lánnyal, és azon kívül nem is nagyon találkoztunk


21F

2016. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csporttársal mennyire éri meg kavarni?
2016. febr. 25. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. De írj nyugodtan privátban ha van még kérdésed
2016. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, az egyetem már nem középiskola. Felnőtt emberek vagytok. Semmi gáz nincs abban, ha csoporttársaddal jössz össze. Úgyse lesztek örökké csoporttársak még akkor sem, ha gond nélkül toljátok majd mindketten és hasonló irányba szakosodtok.
2016. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyetemen fűvel fával...nem éri meg leragadni egy embernél...ott kell kiélni magad, mert utána jön ám a nagybetűs élet
2016. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy lány akivel október óta hetente-kéthetente egyszer találkozom dugni. Kicsit úgy csinálunk, mintha tényleg érdekelnénk egymást, de amúgy heti kb kétszer beszélünk és ritkán találkozunk.

Az ágyban kva jól érezzük magunkat.


22/F, 19/L

2016. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És hogy jött ez össze,hogy alakult ki a szimpla ismerkedésből ez a szexkapcsolat?
2016. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja,hogy jött össze?
2016. febr. 25. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Én harmadéves pénzügy szakos vagyok. Ő első éves marketing szakos. Sok olyan előadásos óránk van, ahol 300-400-an vagyunk, vegyesen minden évfolyamból és vegyesen marketing, pénzügy és menedzsment szakosok. Ilyenkor ha tehetem mindig már ott vagyok 20-25 perccel az óra kezdete előtt. Sok olyan lány van (tucatnyi mondjuk a 300-ból), akiknek még nincsenek barátai és eléggé magányos farkasok. Olyankor kiválasztok egy szépet és beülök mellé, aztán megszólítom.


Arról nem is beszélve: AZ ELSŐSÖK MINDIG ELVESZETTEBBEK. Magyarul az első éves csajoknál nagyon jól lehet ismerkedni minden év szeptemberben-októberben. A legtöbben eljöttek a szülővárosukból, otthagyták a régi barátaikat, családjukat és egyedül érzik magukat. Olyankor mindenféle kis érdeklődésnek és emberi kapcsolatnak, beszélgetésnek, jó szónak örülnek. Könnyű velük ismerkedni.


És nehogy azt higgyétek hogy ez csak hatalmas ribiknél működik. Ez a csaj, akivel én vagyok, egy párezer fős faluból jön és én vagyok a második férfi szexuálisan az életében. A harmadik randinkon feküdtünk le, azóta pedig az megy, amint az előzőben leírtam.

2016. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában jól.
2022. dec. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!