Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mitől olyan hülyék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mitől olyan hülyék? Hogyha egy nő ajánlkozik, elutasítják; máskor meg siránkoznak, hogy nincs egy nuni a környéken.

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 23:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Hasznos volt szinte mind. 155 cm vagyok, 48-50 kg. Akire én "hajtanék" sem túl magas, s igenis pocakos :) . Egyértelműen nem meleg, valószínű ki kell ahhoz szeretni belőle, hogy el kezdjem érdekelni. :) Szóval nem vagyok f..zhiányos, csak a szerelmemhez szeretnék egy kicsit közeledni. :)
2016. febr. 22. 17:52
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
És a lányok miért? őket is hallani sírni hogy sehol egy normális pasi, de hogyha megpróbáltam csak szimplán beszélgetni valakivel, azzal kezdte hogy nem kell pasi neki, vagy a másik nem keres párkapcsolatot, de ettől még hallom őket rinyálni erről, na, ez hogy van? Normális lányt sem találni.
2016. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Most már lehet, hogy értem, miért zárkózik el annyira: a face-n fiatalabbnak tünteti fel magát s nem akarja, hogy kiderüljön (valszeg). Kerestem róla tablóképet a neten (ez még nem betegesség, csak rajongás), s sehogy sem találtam abban az időszakban, amikor végeznie kellett volna, csak néhány évvel korábban. Mindegy, így legalább korban közelebb áll hozzám :)
2016. febr. 22. 23:26
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Ja persze te szerelmes vagy de fel vagy háborodva, higy nem akar megdugni. Lekoptatott, törődj bele.
2016. febr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan hülyék, csak létezik kölcsönös szimpátia is! Ha ez egyoldalú, akkor nagy valószínűséggel felejtős a dolog! Vagy csak egy-két alkalmi szex lesz a dologból.
2016. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
te miért vagy ilyen ostoba ?
2016. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Válogatnak
2016. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tapasztaltam. A lányok nem fogadják el a normális férfi közeledését, míg a nem normális férfivel ágyba bújnak, aztán sírnak, hogy kihasználta őket.
2016. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ugy vettem észre a férfiaknak mindegy kivel mert csak dugni akarnak,nekik csak a szexből és a dugásbol áll a világ azon kivül őket más nem is érdekli.

Tényleg ,szerintem meg minden nővel lefekszenek mindegy nekik hogy ki az ,csak lehesen vele szexelni,sajnos ilyen világot élünk.:(

Én még nem találkoztam olyan fiúval aki szerelemből lenne együt egy nővel ,mindegyik csak azért van.

Számomra azért meglepő amit írsz,hogy nem akar veled lefeküdni ,mert nekik tényleg mindegy kivel szexelnek csak szexeljenek valakivel.

Nem is tudom a féfiaknak vannak érzéseik egyáltalán vagy szociopaták (érzelementes emberek).

Tényleg ezen régóta gondolkozom párkapcsolatban ők nem tudnak szeretni ,a nőket csak p...ak nézik és nem érző légynek.

Mivel a férfiaknak tényleg mindegy kivel du...ak mert nekik bárki megfelel a szexre mert nem érzelem alapon csináljak.

Így egy nő jogosan teheti fel a kérdést van egy férfi aki nem akar engem (peddig ő nekik mindegy csak szex legyen ) hát bisztos én lehetek a világ legrondább nője akkor,főkép ha még azt se akarja.Ezek után meg értem hogy egy nő elveszti egy önbizalmát.

Nők a párkapcsolatban romantikára vágynak ,szerelemre,egy jó belsőre ,és igen ritkán egy helyes férfira is (persze egy helyes férfi csak egy szép lányhoz ilik).Vagy is mikor egy nő utasit vissza az vagy azért van mert nem szerelmes beléd,nem tetszel neki,vagy épp a belsőd nem szimpatikus neki.

De egy férfinál akinél csak a d..ás a légyek és tök mindegy kivel,jogosan kérdezem úristen ,én vagyok a világon a legrondább nő ,mert a fiúk bárkivel bármit még is vissza vagyok utasitva.


Engem is utasitot vissza fiú,persze nem vagyok valami szép lány nem is mertem volna nála kezdeményezni (mert ő helyes volt ) ha nem küldöt volna valami féle jeleket ,és meg tetszet egy ilyen helyes fiúnak én.Persze visszautasitot ostoba is voltam ,gondolom ő is csak azt akarta volna talán aztán mikor megtudta szűz vagyok már nem kelletem volna neki már hát érted egy olyan lány nem könnyü eset.Eből az jött le csak arra kelletem volna neki ,csak hát az ember bolond és ha látt egy kis remény sugarat megörül neki.

Persze túl helyes is lett volna hozzám jó hülye is vagyok ha elhittem volna kellek egy ilyen srácnak,de nem zavar.

Visszont azt kizártnak tartotam volna ,hogy ha nem tudta volna rolam hogy szűz vagyok,és ugy hívom át hogy lesz egy kis ez meg az ,és nem kapcsolatot akarok hanem azt akkor bisztos jött volna,mert akermenyire is helyes vagy joképű valaki csak szex kell nekik semi más.

Szoval igen ha a srác már a szexet is vissza utasitaná egy lánytol akkor az anő jogosan érezheti hogy a világ legrondább nője vagyok,mert nekik mindegy csak szex legyen vagy is nincs olyan nő akit vissza utasitanak ,párkapcsolatra van olyan nő akik nem kell nekik ,de szexre nincs

2020. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!