Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos egy férfinek, az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos egy férfinek, az hogy csak az övét?

Figyelt kérdés
hogy az övét szereti a lány legjobban orálisan kielégíteni, mármint, hogy akárkiét nem jó, csak az övét? hisz az logikus, ha voltam már kapcsolatban es szerelmes, akkor azt az illetoet is szeretem, de akarkinek nem csinalja az ember, es nem mindenkinek elvezi ugy, es hogy most pont az ove a tokeletes.. Ezt a kerdest minden ferfi felteszi az aktualis baratnonek? fétékenység vagy csak ego?
2016. febr. 21. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Számomra nem fontos, viszont ha megteszi hogy orálisan kényeztet akkor hálás vagyok
2016. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RRR ***** válasza:

de ha együtt vannak,akkor ez a kérdés fel se merülhet nem?

gondolom nem az van ,hogy boldog boldogtalant leszop,de a pasijáé az igazi....


én pl nem nyalok más puncit csak a nőmét

2016. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!