Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok még nem csináltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok még nem csináltam milyen érzés lesz?

Figyelt kérdés
Ma megtörténik hogy életemben először leszopom a barátom és megígértem neki hogy le is nyelem . Nagyon rossz ? Milyen az íze ?
2016. febr. 20. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Öm... nem kell semmit tenned, amihez nincs kedved. Így nem csak hogy leszopni de lenyelni pláne nem.


Egyébként jó szar íze van, és állagra akár a meleg takony.

2016. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fuj es... tenyleg takonyszeru :D no offense, de nem jo
2016. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Linó03 ***** válasza:
Hát, bevállalós vagy, hogy ezt az egészet így egyszerre. Én inkább a fokozatosság híve lennék, és akkor nem ér nagyon rossz élmény. Az íze amúgy változó, de van egy jellegzetes sperma íz. Szerintem bőven elég, ha először elmegy a szádba, de még nem nyeled le, csak megtapasztalod, milyen az íze. Az állaga miatt is, hogy ilyen sűrűbb, csúszós, nyálkás, nehezebb lenyelni. Pl. egy kanál olajat sem olyan egyszerű lenyelni (ez meg ráadásul még szokatlanabb íz is, meg több is).
2016. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vannak dolgok az életben amiket nem szükséges kipróbálni. a lenyelés ilyen. miért tolnál ki magaddal?
2016. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha már megígértem megteszem . mire lehet számítani utána ? rosszullét ,gyomorémelygés , hányinger ....?
2016. febr. 20. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát változó, kinek hogy tetszik. Én simán lenyelem, de aki undorodik tőle annak hányingere is lehet.
2016. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Linó03 ***** válasza:
57%

Dehogy is! Káros hatása azért nincsen :D (Csak ha nagyon undorodsz tőle, akkor kerülgethet esetleg hányinger.) Valamilyen kutatásban kimutatták, hogy van kedélyjavító hatása a nőknél :) Amúgy meg tele van fehérjével. :)

Én szomjas szoktam lenni rá.

2016. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 .....Brit tudósok állapították meg........?


Nincs kedély javító hatása.

2016. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ohh,akkor lehet velem van a baj,de szerintem kifejezetten jó szájba kapni. Tényleg kicsit nyúlós,de engem azért nem a takonyra emlékeztet,az íze meg egyáltalán nem rossz,bár gondolom ez függ a pasitól is. Mindesetre simán túl lehet élni,nem kell ennyire túlreagálni,hogy hányinger meg émelygés... Sok sikert!
2016. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy úrinő nem köpköd,hanem nyel :DD

De amúgy hogy ne csak hülyeséget írjak:nem kötelező,azt csináld amit szeretnél:)

Szerintem semmi gond nincs azzal ha valaki lenyeli,mivel semmi baj nem lesz tőle:)

Meg nagyon sok pasinak bejön ha azt látják hogy nem undorodsz tőle:)

17/l

2016. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!