Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok! Mit vártok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Mit vártok az oldaltól? Kort, nemet írjatok.

Figyelt kérdés
Jött már össze valakinek valami? Mutogatják a csajok is magukat,repdesnek a privátok mint a madarak. Csak szórakoznak az emberek vagy vannak komoly szándékúak is.

2016. febr. 20. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Beszélgetést

22F

2016. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

En itt megismertem egy sracot es magyon joban vagyunk:D


Amugy en baratkozni szeretnek csak neha vannak elegge furcsak is

16L

2016. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jah, 33/F Nehogy privát bombák érkezzenek saját nememtől.
2016. febr. 20. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, barátkozás, ismerkedés, majd ahogy alakul :)

18/f

2016. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább barátkozást!:) Már van egy fiú, akivel nagyon jóban lettem itt...:)
2016. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tavaly összejöttem szexelni két lánnyal is innen. utaztam is értük :D

December eleje óta pedig, beszélgetek itt egy nagyon kedves nővel, kicsit messze van, de komolyabbak a terveink, nemsokára lesz találkozó.


Meg persze szoktam társalogni, beszélgetni , tanácsokat adni...


24/f

2016. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt pár szexualitassal kapcsolatos problémám, kételyem, amit pár kedves privátozóval meg tudtam beszélni, és segítettek. Szóval nem csak a legalja szokott privit írni.

Egyébként beszélgetni szoktam, meg válaszolni, ha tudok.

2016. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21/l
2016. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Semmit sem várok. Itt a 75%-a komolytalan a kérdéseknek, és gyakorlatilag azért működik ez a kategória is, illetve a felnőtt párkapcsolatok, mert az emberek képtelenek leülni egymással szemtől-szemben megbeszélni a dolgokat. Ehelyett találgatnak össze-vissza, és inkább itt megkérdezik olyan vadidegenek véleményét, akik szintén képtelenek leülni őszintén megbeszélni a gondokat. Tisztelet a kivételeknek. Szóval amolyan félig komoly-félig poén az egész.

Arról nem beszélve, hogy a nemek harcának kitűnő táptalaja az oldal. A nők ránk férfiakra mutogatnak, a férfiak pedig a nőkre. Tisztelet a másik felé nulla, vagy kevés, esetleg érdekből történik. :D Konklúzió: van még hova fejlődnie a magyar társadalomnak.

2016. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Faraway Galaxies!


De hát visszafelé halad a "fejlődés" :-D

2016. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!