Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ráizgultam egy csajra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráizgultam egy csajra a buszon, szerintetek ezek a jelek alapján bejövök neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Középsuliba járok,rendszeresen látok egy bizonyos csajt,akit már régóta nézek.Hosszú hajú,karcsú,csinos mellekkel.Egyik reggel pont vele szemben álltam a buszon mert már nem volt ülőhely,kb fél méterre tőle.Nagyon csinos,fekete leggings-be volt,és kicsit bevágott a puncijába,és a szeméremdombja is eléggé kirajzolódott.

Akármennyire közel voltam,és nem akartam bunkónak tűnni de nem bírtam tovább,kőkemény lettem pár perc alatt,elégg látszott hogy dudorodott a farmerem,erre a csaj rámnézett és elkezedett kicsit huncut arcal mosolyogni,erre teljesen elpirultam mert ugye azért csak voltak körülöttünk.

Nem szóltunk egymáshoz csak ide-oda kapkodtuk a szemünket,sok percni kissé kellemetlen(ám de mégis kellemes)megállt a busz és leszálltunk,ő jobbra én balra.

Szerintetek amikor legközelebb látom leszólítsam?

Ezek a reakciók alapján szerintetek benne lenne valamiben?

18/F



2016. febr. 19. 14:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleges helyesírási hibákért,elég gyorsan gépeltem,és nem figyeltem oda:)
2016. febr. 19. 14:17
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen!


Sok szerencsét és védekezzetek!

2016. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem elobb ismerkedj meg vele aztan majd meglatod hogy milyen beallitottsagu >addig csak almodozz >
2016. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
szerintem a jó részét csak beképzeled. Az pedig a legtöbb normális lánynak nem éppen a kulcs a szívéhez, hogy meredezik a farkad a buszon...
2016. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy huncut mosolyt csaknem keverek össze egy kiröhögéssel.

És mint egy másik hozzászóló is mondta,ismertség hiányában nem lehet elmondani milyen beállítottságú.

2016. febr. 19. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
meg kellett volna farkalni akkor és ott.
2016. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ez melyik város? én is ugyanilyen csajt szoktam látni a buszon..

hosszú barna haj, nagy mell(de nem túl nagy), max 165 centi lehet, szinte mindig fekete cicagatyába van.

viszont kinyomoztam a nevét meg ezt-azt és elég ribi a kiscsaj :P

írj hátha tudok segíteni, bár nem sok esély van rá de hátha

2016. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ha nem lettek volna ott emberek,köztük idősek és gyerekek,plussz ha a közszeméremsértés nem ütközött volna törvénybe,akkor minden további nélkül:D
2016. febr. 19. 14:50
 9/14 A kérdező kommentje:

Utsolsó:Hát nem hiszem,Szegedi vagyok,ráadásul ott sem egy busz közlekedik:)

Köszönöm a segítő szándékot,de ez a csaj kb 173-175 cm,tehát egyáltalán nem alacsony:)

2016. febr. 19. 14:51
 10/14 anonim ***** válasza:

akkor nem talált.. mindegy, egy próbát megért :D

remélem sikerül előbb-utóbb beakasztani neki :D

2016. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!