Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem szereti a vibrátort?

Figyelt kérdés
párommal 5éve vagyunk együtt és kb. 2évvel ezelőtt vettünk egy vibrátort, hogy "játszadozunk"szex előtt vele előjáték gyanánt.. na a lényeg az, hogy 3-4 alkalomnál többször nem került elő mert ő "nem szereti" ennek mi lehet az oka?
2016. febr. 18. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, tőle már kérdezted. Ő mit mond, miért?
2016. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha lenne baratnom es mukodne a szerszamom, ez lenne az utolso dolog ami miatt aggodnek :D
2016. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én azért nem szeretem, mert pasival jobb érzés, de tőle kéne megkérdezni
2016. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minek kell egy vibri ha az elo jobb ?? nekem sem kellene
2016. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert lehet mégsem jön be ez a fajta. Túl nagy, túl kicsi, túl rossz az érintése, vagy csak zavarban van... Én mondjuk amúgy sem bevezetésnek használnám, amikor még fel sem vagyok izgulva és még "agyban" sem tartok ott.

Ne ezzel nyissatok. De ha nem szereti, nem jó élmény, akkor nem kell erőltetni. Ha meg téged izgat, hogy használjátok, lehet más játékszer kéne, mert ez nem jött be neki.

2016. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

nekünk tippre 6 vibrátorunk van, de lehet 8 is. Azért nem tudom megmondani, mert van jó néhány gagyi olcsó amit a párom ki nem állhat és csakis a nagyon jó minőségivel szereti csinálni. Jó minőség alatt Lelot és hasonlót értek.

Plusz nem mindegy, hogy milyen a vibrátor? Klitorisz? Milyen az anyag? Megfelelő síkosító, stb.

Plusz lehet rosszul használod rajta.

2016. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert egy nő,ha van párja, akkor az igazi péniszt akarja érezni. Ennél jobbat eddig nem tudott senki gyártani...
2016. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert talán egy igazi, hús-vér pénisz milliószor jobb, kint egy műanyag vacak.
2016. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki!
2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vibrátorom ,de egyáltalán nem élveztem el vele egyszer sem pedig nem volt olcsó.. Egyszerűen jobb az igazi !

Gondolom ő is így van ezzel ,bár mondjuk ,ha nekem lenne pasim az igazi jobban érdekelne és izgatna , bár nem lennék ellene ,ha izgatna közben a vibrátorral.

L/25

2016. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!