Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ha választani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha választani kéne, akkor magáról a szexről mondanátok le, vagy az orálról?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Kell a fenének a gyerek.
2016. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

orálról mondanék le egyértelmű... még ha párkapcsolati kérdés is lenne.


24/f

2016. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én orál nélkül elvagyok, de szex nélkül nem.

Az első párom nem volt hajlandó orálra, de helyette előjáték gyanánt gyakran kényeztetett lábbal, és az ágyban is sok mindenre kapható volt. Élveztem a vele való együttlétet, és nem hiányzott az orális kényeztetés.

Persze kíváncsi voltam arra, hogy milyen az, amikor orálisan kielégítenek, de amikor megtörtént az első orális kielégülésem nem is élvezetem igazán.

Azóta rendszeresen van benne részem, de nem tartozik a kedvenceim közé, viszont a lábbal történő kielégülés, és a szex közbeni mezítlábas játékok, amiket itt és most nem részleteznék, azóta elmaradtak, és sokszor nagyon is hiányoznak. Ha lehetne egy kívánságom, lemondanék örökre az orálról, ha azokat a mezítlábas élményeket visszakapnám, ami abban a kapcsolatban megvolt az orál helyett...

2016. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Számomra az orális szex is szex. Szóval mik közül kell választani? Szex és beszélgetés? Vagy közösülés és orális szex?
2016. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, kezdem érteni, hogy miért mondogatják azt, ha a pasi le tudnák magukat szopni, kihalna az emberiség :D
2016. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én akarok még gyereket szóval szex maradjon! Orált lehet mással pótolni, de egy igazi szexet nem
2016. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem kellene lemondani semmiről. Meggyőzném a játszópajtásomat hogy nem csak ez a 2 lehetőség van!
2016. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van.
2016. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én 30 éves férfi vagyok és még nem is voltam nővel én miről mondjak le? ha rajtam múlik kihal az emberiség
2016. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34 éves leszek,és még én sem voltam egyetlen egy csajjal sem,de márnagyon hiányzík az együttlét.
2016. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!