Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol és hogyan buktatok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan buktatok le szex közben? Hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés
Ha észrevennétek hogy valaki kukkol titeket hogyan reagáltatok?

2016. febr. 17. 09:06
 1/2 anonim válasza:
20 éves lehettem és felszedtem egy nagyon szép cigánylányt este. Elsétáltunk a gimnázium felé aminek a bejáratához egy egyfordulós lépcső visz fel. Bementünk a lépcső alá, lefektettem, lehúztam a bugyiját, én is letoltam a nadrágomat és nagyban keféltünk, amikor megszólalt, hogy fentről néznek bennünket. Én már annyira a határon voltam, hogy nem tudtam abbahagyni. Amint elélveztem, felöltöztünk és tényleg két srác föntről, a bejárattól lesett bennünket.
2016. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rokonság vendégségben volt nálunk, a szobák elég sűrűn vannak, és a falak is vékonyak. Nem akartuk a férjemmel , hogy halljanak minket, úgyhogy kimentünk a konyhába. Jó hosszú folyosó vezet elöbb a nappaliba, ès azon túl van a konyha. Olyan messze van hogy tuti senk nem hallja, tehát 100%-ig biztonságos. Elkezdtük az előjátékot, én már meztelen voltam, a férjem éppen nyalt. Nyugodtan élvezkedek, nyögdècselek, amikor hirtelen nyilik az ajtó és ott áll az unokatestvérem. Férfi persze. Mindent látott, nem volt mit menteni. A férjem felállt, én meg ott maradtam meztelenül a konyhapulton, széttett lábakkal... Szó szerint éreztem hogy lángol az arcom a szégyentől. Napokig nem tudtam a szemébe nézni, ahol csak tehettem elkerültem és imádkoztam hogy senkinek ne mondja el...

34/N

2016. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!