Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők akik análoznak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők akik análoznak. Egy új kapcsolatban, mennyi idő után van az első alkalom az análra?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 22:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Én nem választom külön bármilyen egyéb szexuális tevékenségtől.:)

Ha már "vaginális" szex van, akkor minden van, nyilván amit mindketten szeretnénk és élvezünk.:)

19L

2016. jún. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
8as. Ott a pont!!!:D:D
2016. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Te jó ég akkor nagyon rosszul valasztottam b.nőt mert nincs popsi szex!

Bárcsak ...

2016. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 év után volt.
2016. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Egyik kedvenc nőmmel, első talin volt anál.

IMÁDTAM. Az ilyen bevállalós nők jönnek be, bátrak.


Vannak még ilyen nők ?

2016. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Három hónap után ,előtte sose hozta fel a témát,szóval én sem mertem mondani,hogy a popsimat is nyugodtan próbálja ki.Nyilván így kellett lennie. :) L/21
2016. dec. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mennyire öszinte válaszok mert még nem találkoztam olyan nővel aki akkár az 1ső hónapban (szex kapcsolatban is ) engedte volna!
2016. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
haha, nekem volt alkalmam kipróbálni, de fullon voltunk, mindketten buli után, hazakísértem a csajt, sokat nem beszéltünk, de mikor hasra feküdt, kinyaltam, majd áttértem a fenekére is, és hagyta, szóval némi ujjazás után bevágtam keményen, csak nem tartott sokáig, mert kicsusszant és nem engedte vissza :D
2017. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!