Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy bírjátok szex nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem az átlagosnál nagyobb a libidóm, és úgy hozták a körülmények, hogy egy ideje nem voltam nővel (konkrétan 8 hónapja). Hiába sportolok, hiába foglalom el magam a hobbijaimmal, hiába fáraszt le a meló, ez valahogy nem hagy nyugodni, már-már megőrülök. Mit tanácsoltok, mit csináljak, hogy ne szenvedjek ennyire a hiánytól? Az önkielégítés már régen nem elég, sőt...

Görcsösen nem szeretnék szexpartnert keresni, és az egyéjszakások sem vonzanak, nem fekszem le akárkivel, és nem azért, mert akkorák lennének az igényeim, csak annyi, hogy nekem ehhez bizalom kell.

Közben próbálok ismerkedni lányokkal, de valahogy mostanában nincs szerencsém, pedig legbelül komoly kapcsolatra vágyom, még ha részben meg is rendült a bizalmam a nőkben az utóbbi időben, hiszem, hogy van még kivétel, aki értékes, és meg van minden benne, amit keresek.

Értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm.

28/F



2016. febr. 15. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9: tavaly ért véget egy 4 éves kapcsolatom, vele úgy terveztem eredetileg, míg meg nem csalt...
2016. febr. 15. 21:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem azért nem hiányzik annyira, mert amikor volt, nem volt különösebben jó sosem.
2016. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni. 1,5 éve vagyok egyedül, de nem hiányzik. lett volna több lehetőseégem is ennyi idő alatt, de egyikkel sem éltem.
2016. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10éve nem volt párkapcsolatom,szex, csak alkalmi!

42férfi

2016. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#13: Irigyellek...
2016. febr. 15. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!