Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új párkapcsolatom van. Szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párkapcsolatom van. Szerelmesek vagyunk egymásba. Fájni fog az első szeretkezés vele?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok volt már egy majdnem 4 évig tartó párkapcsolatom abba a kapcsolatba veszítettem el szüzességemet.

Több mint egy éve nem volt senkivel szexuális kapcsolatom

A jelenlegi szerelmemet 10 hónapja ismerem. Többször szóba került már a szeretkezés téma köztünk. Csak nem voltam rá még kész ő meg türelmesen vár.



2016. febr. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy már szűz. Alaposan izgasson fel és biztos nem fog fájni.
2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez de cuki :)

Ha kellően nedves leszel akkor nem fog fájni!

2016. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Becsüld meg,rendes kitartó fiú.

Ha kívánod őt,és alaposan (megfelelő előjáték)hozzákészültök akkor nem fájhat !!

Sőt !!

53F

2016. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy fájni fog, hanem ha hozzád ér, el fogsz élvezni, annyira fel leszel izgulva. :)
2016. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Miből gondolod hogy fájni fog? Neki 2 x akkora van mint az előzőnek?
2016. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy van még ilyen:)
2016. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen a válaszokat.
2016. febr. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!