Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha valaki 18 évesen még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valaki 18 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
18 vagyok és még nem voltam úgy senkivel, öcsém 16 tegnap rányitotam hogy egyik évfolyamtársával... nagyon gáznak érzem msot magam

2016. febr. 14. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam 16, amikor megtörtént, de 40 év távlatából nagyon korainak tartom. Szóval nem, nem gáz!
2016. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor enyni az egész, hogy ne iguljak? :D valami más tanács még? :D
2016. febr. 17. 19:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne! És abban sem hogy véletlenül rájuk nyitottál! Én egyébként is szívesen nézném ahogy mások mitcsinálnak!
2016. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz sőt nagyon dicséretes, hogy vársz egy olyan lányra kivel kölcsönösen szeretitek becsülitek egymást őszintén.

Ha egy pár azért fekszik le mert szeretik egymást maga a szeretkezés is jó lesz mert ha szereted a lányt sokkal többet tudsz neki adni érzelmileg és ezáltal a szexualitásban is mint ha nincs mögötte érzelem.

Az hogy ki és mikor létesít szexuális kapcsolatot az ellenkező nemmel. Ez attól is függhet hogy kinek mennyi érzelem kell egy szexuális kapcsolat létesítéséhez, illetve hogy ki és mikor talál maga mellé egy olyan társat kivel ilyen kapcsolatot szeretne létesíteni.

Ha valakinek fontos az érzelem az kifogja várni a szerelmet vagy egy olyan társat kit érdemesnek talál a szexuális kapcsolat létesítéséhez.

Ha meg valaki nem érzelmes típus akkor létesít csupán testi vágyból vagy kíváncsiságból szexuális kapcsolatot.

2016. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy fiú? Igaz, nem cáfolta, de mi alapján feltételezitek? Csak azért, mert van egy öccse? :D
2016. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!