Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek csiklandozáshoz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek csiklandozáshoz? Barátomat ki fogom kötözni, és úgy csinálok mint ha szexet akarnék. Meddig lehet csiklandozni? Nem lesz baja? 27/N

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
ez jó :D de nagyon sokáig ne csináld, és ha már 1 ideje rosz neki kárpótlásul lecumizhatnád. és akkor még neki is megérte biztosan
2016. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
szerencsétlen... az erőltetett nevetéstől begörcsölhet a hörgője, és elkezdhet fulladni (asztmásoknál gyakori). Amúgy összehugyozhatja magát, és megutálhat egy életre, hogy így megalázod. Have fun :)
2016. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hat te se vagy 27 az mar szent

18L

2016. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szereti ha alázom, ez meglepetés lenne. Nem akarom hogy baja legyen, ezért kérdeztem mire kell figyelni, és meddig lehet.
2016. febr. 13. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ezt neked kéne tudni. Nekem, alázás, csiklandozás, nagyon különböző dolog. Nekem, ilyennel jönne a párom, nem sokáig maradna a párom:)
2016. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyébe abban a pillanatban hogy eloldozol állon vernélek. Na jó, nőket nem verünk, de hogy kiraknám a szűrödet, az biztos.
2016. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Inkább verd ki belőle a szart is, de ez a csiklandozás olyan dedós dolog... hihetetlen, hogy felnőtt nőnek ilyen az eszébe jut egyáltalán.
2016. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Linó03 ***** válasza:
73%
Ez baromság, ezt ne csináld!!! Ez nem alázás, hanem kínzás, és nagyon durva és kellemetlen. Baja lehet ha nem állsz le időben, és honnan is tudnád, hogy mikor elég? És tényleg megutálhat. A csiklandozással való kínzás rettenetes és nagyon rossz élmény. Gondolj arra, amikor csak valaki megcsikiz, de nem is vagy kikötve! Az milyen, és akkor milyen ha ki vagy kötve, és még csak össze sem tudsz rándulni, ami ugye automatikus lenne az izmaidnak. Ez nagyon rossz vicc lenne, és veszélyes, több szempontból.
2016. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát filmben még nem láttam, hogy csiklandozással kínoznának valakit. De láttam már olyat, hogy körömletépés, áramütés, szimpla megverés, piercing kitépkedés, lövés stb.
2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!