Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok kipróbálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok kipróbálnátok egy fekete pasival a szexet? Indokolni is kérném a választ

Figyelt kérdés
Kort is ha lehet :)

2016. febr. 10. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Persze. Engem egyszerűen nem izgat, hogy fekete-e vagy sem. Egyedül az ázsiaiak nem jönnek be, de az már más tészta. Persze csak azért nem feküdnék le egy fekete sráccal, mert fekete és ez hű, de izgalmas. Mert szerintem nem az. De ha úgy jönne ki a helyzet, akkor nem számítana, hogy fekete, fehér vagy fene tudja.
2016. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Talán. De egy átlagos feketével nem, csak ha nagyon vonzó és szimpi.
2016. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%
5-ös vagyok, egyesek annyira buták. Bejött, kipróbáltam, ennyi. Alapból nem büdös, de szex közben pl. megizzadunk és szagok szabadulnak fel. Más a szaguk, tusolás, dezodor ide- oda. Primitív vagy ha szted minden fekete pozitív és nyilván védekeztem.
2016. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem.Valamiért gusztustalannak tartom.
2016. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 lizzi77 ***** válasza:
37%

[link]


[link]


[link]


Velük igen.

2016. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
5-ös annyira okos!
2016. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

5-ös nem tudja hogy még gumival is megkaphat jó pár emléket. HPV-től még a gumi se véd.

Azért ne lepődj meg kedves 5-ös, ha majd egyszer vissza köszön valami betegség.Ami csak lappangott benned.

Legyél büszke magadra! Te egy egzotikus nő lettél.

2016. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok, a nagyon hülye (szerintetek). # 17, én még én tartom magam rasszistának.... A legjobb védekezés a betegségek ellen a senkihez nem nyúlsz. Bárkitől elkapsz bármit, akinek eggyel több partnere volt mint kellett volna. Bárkitől. Nézz után a dolgoknak. Nem mind fekete beteg. És én nem védem őket, tényeket közlök. Nekem többet nem lesz feketéhez közöm. Ez milyen primitív hozzáállás? És még én vagyok a hülye? :D Sírok ezen az oldalon. És köztetek hány vezet? Csak kérdezem hányan közlekedtek köztem.
2016. febr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

# 18


"A legjobb védekezés a betegségek ellen a senkihez nem nyúlsz."


Comment: ....................................................


"És még én vagyok a hülye? :D"


IGEN! DE MÉG MENNYIRE!

2016. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!