Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Szeretitek az Amazon-pózt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szeretitek az Amazon-pózt szexnél? (KÉP) (KORRAL! )

Figyelt kérdés

Én férfiként imádom. Bár elég kevés nő ismeri és használja ezt a pózt, pedig szerintem csodálatos.


[link]


2016. febr. 10. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még nem próbáltam, de köszi az ötletet (:
2016. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem. Ez olyan férfiatlan póz, hogy csak na ! Ha ilyet kérne egy pasi otthagynám.Ha férfi, akkir legyen férfi. De ha egyszer össze akarom majd dörzsölni egy másik csajjal feltétlen kipróbálom ;-)

18/L

2016. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

2-es vagyok Faraway Galaxies nevű felhasználó privát üzenete : "Buta vagy"

:'D Te meg röhelyes vagy :-$

2016. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
nem értelek kedves 2-es. ha szexről van szó, akkor egy férfi csak "erőszaktevő" egy nő meg csak "áldozat" lehet? ha neked kizárólag az a felállás tetszik, hogy a férfi használ, te pedig "szenvedő" alany vagy, akkor nem lehet, hogy neked van valamilyen komplexusod?
2016. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam... Na de ma este ,ha a férjem hazajön...így még a derekát is kímélheti. 29/N
2016. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 72%-osnak a hiteles, felnőttes véleményt.

A 2-eskéről csak annyit, hogy eme kérdésnél előszeretettel ajánlja a két pasival történő kefélést. Az biztosan férfias számára.

A #9-es komment az övé. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. febr. 10. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem izgató, nem tudom egy férfinak mennyire jönne be
2016. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

akinek arra hajlik, azzal jó

25

2016. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erről nincs valami videó? nehéz ezt így elképzelni :D
2016. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sose próbáltam, de nem is tetszik. Én durván és keményen szeretem a szexet, ez a póz meg nem olyan. Sőt talán még egyensúlyozást is igényel. Szóval nekem nem szimpi.

31N

2016. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!