Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A tipikus jókislányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A tipikus jókislányok milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz én férfi vagyok, de válaszolnék:

Ez nagyon jó kérdés, és nagyon nehéz megválaszolni.


Én arra jutottam, hogy sem a viselkedésből és sem a külsőből nem lehet helyes következtetéseket levonni manapság.


A túl szende szűznek tűnő lányok általában vadmacskák az ágyban, de jórészt csak akinek megnyílnak! Vannak, akik tettetik, de diszkóban meg olyan férfinemiszervpörgettyűk, hogy azt leírni nem lehet.

Van olyan nő, aki szereti a divatot követni, kissé kihívóan is öltözködik, de van tartása, és nem pattog rúdról rúdra. Van olyan is, aki úgy is viselkedni, flörtöl jobbra balra, csinosa, kipakolva mindent jár az utcán, de az ágyban meg teljes csőd, ha arról van szó.


Nem igazán tudod ezt így levenni csak egy-két pillanat alatt.


De ha engem kérdezel, a mondásoknak mindig van alapja: "Alamuszi nyuszi nagyot ugrik."

2016. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kössz!

Ritka a normális válasz ebben a témában a gyakorin.

2016. febr. 7. 22:55
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nagyon emberfüggő...én még nem mertem elengedni magam férfi tàrsasàgában teljesen az àgyban sem.

20L

2016. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!