Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy. Hogy tágítsam hozzá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy. Hogy tágítsam hozzá?

Figyelt kérdés

farkam 23/6cm

Nincs hosszú kapcsolatom, mert 1-2 együtlét után otthagynak, mivel szétrepesztem őket.

Egy lányt majdnem megfojtottam mert tövig akrtam nyomni neki szopásnál.



2016. febr. 4. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt szerencsém ekkorához, de annyira durva volt, hogy szex közben mondtam neki h hagyjuk abba, majd a srácot otthagytam, mert ugyanazt csinálta mint amit te leírtál... tövig nyomta szopásnál; majd utána kevés izgatással betolta tövig...
2016. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hozzám jöhetsz. :-)
2016. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd, nem fog úgy menni. Én mindig sokat izgatom és kényeztetem a nyelvemmel-ujjaimmal a lányt, mielőtt a hegyével még egy kicsit izgatom. Aztán megy be lassú tempóban félig. Ne úgy lassan, mint egy ijedt szűzkölyök, hanem érzékien, jó mozgással, rengeteg további csókkal és hasonlóval. Érezhető, mikor tovább mehetek, de azért van hogy koppan a vége, azon mondjuk van, hogy egy jobb póz segített.

Tehát mindenképpen szánj rá időt és gyengédséget. Ha már egy ideje toljátok, és a lánynak is már bezárultak a lábujjai meg markolja a lepedőt, akkor már persze lehet tempósabban sőt, volt hogy nagyon megraktam a párjaimat, mikorra már élvezték és teljesen befogadták a dolgot.

A szopást se erőltesd. Azon már nem te tudsz segíteni, sajna ha nem képes bevenni (kevesen fogják tudni és még annál is kevesebbel hoz össze a sors) akkor nem is fogja. Ettől még adhatsz neki tanácsokat, hogy segítsen a kezeivel és nyálazza be meg ilyenek, de nem minden lány kardnyelő másodállásban a cirkuszban...


Remélem valami ép tanácsot adhattam, habár nekem csak 21 és nem ennyire vastag, de hátha jók a tippek neked is. Egy biztos, engem még senki nem lökött le magáról vagy mondta hogy hagyjuk abba és volt már nagyon szűk barátnőm is. Odafigyelés legyen a nap szava :) :)


24F

2016. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A 13-as jól mondja.

Volt már hasonló problémákkal nekem is dolgom, bár nem egyszerre. A vastagsággal nem lesz gondod, ha jól felizgatod a lányt. Ne legyél türelmetlen. A hossz problémánál próbáld ki esetleg, hogy kistörölközőt tekersz a tövére. Orálnál meg sajnos így jártál. Van aki a sokkal kisebbet sem veszi be tövig, szóval ne nyafogj.

2016. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!