Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szórakozóhely mosdójában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhely mosdójában kielégítős sztorik? A férfiben vagy a nőiben?

Figyelt kérdés

Bekopogtak a várakozók, hogy mi tart már ilyen sokáig? Adtatok ki hangokat? Nem volt szűk, koszos, kényelmetlen, undi a hely? Megbántátok, nem volt annyira izgi, akkora móka, mint aminek elsőre hangozhat? Párotokkal történt vagy alkalmi partnerrel? Utána ennyi volt, vagy találkozgattatok még vele, esetleg kapcsolat alakult ki? Nem volt gáz, amikor kijöttetek? Ki kezdeményezte és hogyan?


Ha valaki a párját akarja "megszabadítani", mert a tánc túl forróra sikerült, akkor is elítélitek az ilyet?

Nem csináltam ilyet, csak érdekelnek a sztorik.


2016. febr. 3. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A táncparketten a legjobb elélveztetni a lányt :)


22/F

2016. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem csúnyán leszopott egy nő a földhivatal vécéjében.

Határeset, hogy az mennyire szórakozóhely. Én jól szórakoztam...

2016. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
csak nem szanto foldet vasaroltal kettes?
2016. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem tavaly szilveszterkor egy igencsak forróra sikerült tánc után a lány behúzott a női(!) mosdóba, ahol voltak páran, és néztek is, hogy mi történik... :D Besurrantunk az utolsó fülkébe, és azonnal nekem esett. Imádtam, nagyon ki volt már éhezve. Leszopott, én pedig jól megujjaztam. Két évvel idősebb volt tőlem. Próbáltam utána még kezdeményezni a dolgot, hátha összejön több is, de nagyon zavarban volt másnap, eléggé felöntött a garatra aznap este, és alig emlékezett valamire :D Szóval sajnos nem lett folytatás, de attól még az nagyon jó élményként maradt meg nekem.


20/F

2016. febr. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 csávót 1x le$zoptam disco női mosdójában. (Akkor láttam csak, nem tudok róla semmit, és nem is érdekelt.) Csak kíváncsi voltam, ez így milyen, 1xi alkalom volt, és mivel visszafele nem volt semmi, én meg nem vagyok jótékony szolgálat, mikor kimentünk, és közeledett, utána elzavartam, és úgy tettem, mintha semmi nem lett volna.
2016. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!